Zobrazit všechna alba této rodiny

Fotoalbum Filip na Hvězdě

[<<Předchozích 315] Fotky 316324 z 377 [Dalších 53 >>]

Zvětšit
Udeřilo v 16. minutě, když brankář Slavie vyrazil kotouč po střele od modré čáry a zcela nekrytý hráč Hvězdy Praha dorazil puk do prázdné branky. Nápor Slavie sílil, do šance se dostávali, nicméně ke střele nikoli.Domácí měli v 1 třetině početní převahu.

Zvětšit

Zvětšit
Trenér Slavie měl ve slávistické kabině asi hodně plamennou řeč,neboť ve 3 třetině sledovala slávistická aréna úplně jinou hru.Pražané zapomněli na počáteční tápání a byli Hvězdě vyrovnaným soupeřem.V úvodu 3 třetiny se Slavii podařilo vyrovnat na 2:2.

Zvětšit
Hosté z Hvězdy působili ve druhé třetině až bezradným dojmem, za celou druhou patnáctiminutovku vyslali na brankáře pouze tři střely, se kterými si domácí gólman bez obtíží poradil. Zajímavou šanci měl hráč č. 18 Hron chvíli před sirénou.

Zvětšit
Domácí hokejisté Slavie remízovali s Hvědou Praha 2:2. Hvězda vstoupila do zápasu před plnými tribumami v elánu. Od první vteřiny udávali tempo hry a svou aktivitu dokázali brzy vyjádřit i gólově. Již ve 4 min. po akci 3 formace padla první branka.

Zvětšit

Zvětšit

Zvětšit
Hokejové utkání HC Hvězdy Praha s HC Kobra hrané 25.12.2009 vyhráli hráči HC Hvězdy Praha poměrem 5:4. Vitězný gól Filipa Hrona zajistil hráčům prémii 100 000 EUR, kterou si hráči rozdělí poměrnou částí.