| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Video: Rodiče za inkluzi věří ve společné vzdělávání dětí

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 74 [Dalších 24 >>]
22.2.2016 19:35:55
Kreditko, a proč by měly všechny děti dělat násobilku?
Některé děti se učí sčítat a odčítat do stovky (a s nima klidně integrovaný žák z vyššího ročníku), některé pracují s materiálem na základní násobilku, některé dělají slovní úlohy a někdo řeší nějaké složité matematické řady (nadané děti).
Najednou, v jedné třídě.

Přečetla jsi si článek v odkazu, tam to paní ředitelka dobře vysvětluje?
22.2.2016 19:24:30
Evo, ve škole, kde si žáci mohou vybrat, co a jak budou aktuálně dělat a nemají obavy ze známky v případě neúspěchu, se tato skupina eliminuje na jednice.
A i tento systém má svá pravidla.
22.2.2016 18:36:16
Kreditko já psala,že se jedná o školu o které píše Eržika.Děti v žádných lavicích nesedí.U frontální výuky na klasických základkách si to představit neumím.Ale to už sem psala.Na klasické základce si nedovedu představit inkluzi ani dětí s fyz.problémem pokud jsou to třeba vozíčkáři.
Eva
  • 
22.2.2016 17:34:39
Eržiko a jak se řeší děti, které nemají zájem se vzdělávat? Tj. děti, které nemají chuť na něco přicházet, které školu považují za nudný opruz už v první - druhé třídě? A argument, že je to na učiteli neberu, protože osobně znám pár dětí, které prostě dobrovolně nehnou prstem a iluze, že by na něco přicházely sami je jenom iluze.
kreditka
22.2.2016 15:43:47
No upřímně mi to přišlo dost zaujaté když sama paní má integrované dítě... ale jo třeba to někde funguje, ale to co popsala autorka článku mě nijak upřímně neoslnilo a jsem ráda že dcera chodí tam kam chodí a inkluze k nám wsnad jen tak brzo nedojde
kreditka
22.2.2016 15:38:03
Mám stejný názor
kreditka
22.2.2016 15:37:18
Eržiko a kde bude dítě integrované? Když ostatní budou po skupinkách dělat násobilku (některé dvěmi, některé osmi) když integrovaný žák jako jediný nebude ovládat sšítání v řádu jedné desítky? Kdo bude chtět být ve skupince s tímto žákem?? To tam učitelka b ude držet děti nátlakem aby si integrované dítě nepřipadalo blbě? Pořád mi chybí ten přínos tohoto projektu
ruže červena
22.2.2016 15:05:51
Pam-pela naprostý souhlas podepisuji se všemi deseti
22.2.2016 14:25:28
Takhle nějak to může pak vypadat.

http://pardubice.idnes.cz/skoly-potrebuji-radikalni-zmenu-pomuze-hendikepovanym-i-nadanym-pyt-/pardubice-zpravy.aspx?c=A150124_2133903_pardubice-zpravy_jah
22.2.2016 14:24:11
Však neříkám, že to učitelé umí.
Neumí.

Ale říkám, že to lze.
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 74 [Dalších 24 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.