| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Domácí školu v Čechách hned tak něco neskolí

 Příspěvky 110 z 12 [Dalších 2 >>]
Bára Žitná
  • 
11.1.2014 12:14:32
Chtěla bych Vás poprosit o vyplnění krátkého dotazníku na téma domácí vzdělávání: http://www.survio.com/survey/d/C8N2N9X2R9Z8F4I1R
Bára Žitná
  • 
2.11.2013 20:53:42
Dobrý den,
píšu SOČ o domácím vzdělávání a chtěla bych Vás poprosit, abyste vyplnili tento krátký dotazník. Děkuji
http://www.survio.com/survey/d/R9F0A0A3I3O6M7C6U
7.11.2005 14:06:39
Majko, na toto téma je na Ostatních diskuze, zkus si to vyhledat, třeba tam najdeš nějaký dobrý tip.
Majka
  • 
7.11.2005 13:42:41
Ani jsem se nenadála a z miminka byl prvňáček a z prvňáčka 10tiletá slečna a já stojím před milým úkolem uspořádat pro naši malou slečnu narozeninovou oslavu, kterou si tolik přeje. Vůbec nejsem z těch, kdož na počkání vytřepou z rukávu spousty nápadů, kterými zpestřit takovou událost. Proto se obracím na vás, milé maminky, které jste to již zažily, abyste mi poradily. Prosím vás o jakýkoli nápad. Za vše předem děkuji.
Dana (tři děti 14, 8,5)5let domácí vzdělávání
  • 
31.10.2005 13:19:15
Milá Táňo,
pro rodiny, které doma vzdělávají, existuje několik webových stránek. Na jedné z nich www.domaciskola.cz se bude zanedlouho otvírat diskuzní stránka. Doporučuji Vám stránky sledovat a v pravý čas se zapojit. Já sama děti s postižením nevyučuji, proto nemohu přispět osobní zkušeností. Dana
Dana (tři děti 14, 8,5)5let domácí vzdělávání
  • 
31.10.2005 13:18:18
Milá Táňo,
pro rodiny, které doma vzdělávají, existuje několik webových stránek. Na jedné z nich www.domaciskola.cz se bude zanedlouho otvírat diskuzní stránka. Doporučuji Vám stránky sledovat a v pravý čas se zapojit. Já sama děti s postižením nevyučuji, proto nemohu přispět osobní zkušeností. Dana
Blanka, syn
20.10.2005 11:04:22
Proč by Ti dítko mělo pomáhat, když už tak ho zdržuješ od mnohem atraktivnějších činností? Že by to s jejich spouprací trvalo mnohem kratší dobu a nebyli by všichni zúčastnění tak vyčerpaní, už drahouškové nedomyslí...Přeju Ti (a sobě taky) co nejméně domácího doučování...
Já hloupá se na to původně docela těšila - jak ukážeme pí uč., kam až jsme se dostali, že jsme toho zvládli víc než oni apod. bludy - kam mě vedla slepá vášeň, byla jsem ráda, že jsme zvládli to nejnutnější...:-(((
20.10.2005 10:34:40
Jo, tak u nás je to podobně. Taky "zdržuju", taky to nevysvětluju tak atraktivně, aby mi visel na rtech, taky to neumím podat tak poutavě, abych ho vtáhla do děje a syn mi zobal z ruky. No, domácí škola nepřichází vůbec v úvahu. Jen mě šokuje, že to moje dítě nějak nemůže pochopit, že by mi mohlo aspoň trochu pomoct, když se v tom tak plácám:-)
M.
Blanka, syn
20.10.2005 10:06:50
Mirko, u mě tedy není před čím smekat - byl to děs a hrůza. Nejenže synek nechtěl moc spolupracovat (přeci je nemocný - po týdnu mu nic nebylo, jen nesměl do velkého kolektivu dětí, aby něco nechytil), ale někdy jsem v těch jejich knížkách dost špatně hledala inspiraci, jak probíranou látku vysvětlit (asi mi jedna VŠ nestačí, budu se muset polepšit - pravda, že matiku jsme zvládli, ale ty výlevy zlosti, že zdržuju od hraní na PC a pod. důležitostí. No, při domácí škole by asi propadl, takhle se učí docela dobře (tedy on se doma spíš neučí než učí - proto možná byl ten problém, že najednou jsem po něm chtěla nějakou soustavnější činnost - ne jen DÚ na 10 minut) :-(((
20.10.2005 9:17:22
Blanko, Táňo, smekám. Mně stačí doučovat "jen" za pár dní virózy:-(
M.
 Příspěvky 110 z 12 [Dalších 2 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.