| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Bulteriér a kojenec - jde to dohromady?

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 273 [Dalších 243 >>]
Markéta
  • 
11.2.2009 11:39:09
Dobrý den, chtěla jsem se s Vámi poradit ohledně miminka a labradora. Čekám miminko a můj přítel má 5-ti letého labradora. Píšu přítel, protože jsme spolu 2 roky a pořizoval si ho dříve. Bydlíme v 3+1 neobejde se ráno bez vysávání nebo zametání, jelikož každý den můžeme plést z chlupů svetříčky pro mimčo :-) A toho se právě bojím. Jak bude mimšo růst tak se bude plazit i po zemi plné chlupů.. Zametání je jen ranní záležitost a nemůžu zametat každou hodinu a mít doma miminko, které vyžaduje spoustu pozornosti. Labradorek je hodný, ale co se týka výchovy tak moc toho neumí. U kočárku na provázku bych ho určitě mít nemohla.. Líta si kde chce. Nevím. Poraď te. Díky
michaela
  • 
17.10.2008 22:35:29
Mila pani,bulterier a pitbulterier jsou zcela odlisna plemena,ktera si vzhledove splete snad jen clovek ktery je nikdy nevidel,pak tedy nevim,jak pozna jakeho psa ze se vlastne podle novin ma bat.Za druhe,ZADNY pes neni bojovy,to ze mam doma loveckeho psa ktery byl veden na lov kraliku neznamena ze zardousi kazdeho kralika ktereho vidi.Stejne je tomu u tzv. bojovych plemen,zalezi na vychove a slovo zabijak v tomto pripade pouziva jen totalni nevzdelanec.A konecne,anglicky bulterier neni a nikdy nebyl "bojovym plemenem".Jak napovida jeho absolutni odlisnost od veskerych plemen,byl,cituji:"vyslechten jakozto vystavni pes pro lidi z vyssi vrstvy"...omlouvam se tedy ze to musim rict takto,ale zrejme patrite do skupiny totalnich hlupaku,kvuli kterym pred mym bulterierem lide berou vlcaky a deti na ramena a na spojeni bulteriera a moji trilete sestry koukaji jako na sedmy div sveta.Vazne diky vam vsem,kteri jste se o toto zasadili.Pekny den
pes
  • 
4.7.2008 8:19:15
Mam staforda což je plemeno co se týče povahy a všech rysů bulika naprosto shodné.A musim konstatovat,že bych za tohoto psa dal klidně i ruku i nohu do ohně.Samozřejmě tito psi disponují velkou temperamentností a zvědavostí a při jejich velké fyzické dispozici je jasne,že tento pes musí být v rukou rozumného člověka
Ali, 2 kluci
  • 
20.4.2008 16:30:56
prosim?:? pitbull ano staford ano ale angl.bull nidky!!!!!!!!! ten by diteti neublizil ani kdyby horelo sem prikladme ja i rodiny s detmi co maji tohto psa. je to hnus co si sem napsala mela by si se styd a navic by jsi mela mila zlata si koupit knihu o psech a zacit v ni listovat abys vedela ktery pes je ktery
  • 
17.12.2007 15:46:21
Opět mi to nedá a musím reagovat. Kdyby jste vyšla z domu a tam stál cizí muž,tak byste ho také rovnou odstřelila,protože nevíte jestli není vrah nebo sexuální maniak??

Samozřejmě nemá pes co lítat navolno bez dohledu majitele,ale stejně mi to přijde poněkud drastické a snad i "rasistické"..

Co se týče zraněného psa... Tak se logicky nabízí,že byl po nehodě v šoku a proto kolem sebe bezhlavě kousal...
  • 
17.12.2007 14:46:39
Ač už je tahle diskuze,nyní když ji pročítám,staršího data,nedá mi to nezareagovat...
Americký pitbullterrier a anglický bulterier jsou vzhledem jen málo podobní. Ale co se týče vztahu k dětem,podoba tu je.. I když jsou v každém plemeni individuální rozdíly.. Typickou vlastností pitbulla je přátelské chování k lidem. Máme 7 pitbullů a všichni se chovají k dceří natolik přátelsky a mají s ní takocvou trpělivost,že jsem to já,kdo zachranuje pitbulla před dítětem... Pár fot ze života naší malé s APBT: http://www.dynamic-life.cz/fotogallery/serie.php?id_album=5&stat=ok
Problémy obvykle způsobují nějak "vadní" jedinci nebo přímo kříženci,případně psi týraní... Samozřejmě pes je vždycky pes! Je třeba opatrnost! Ale určitě dříve dítě kousne řada jiných plemen ,než pitbull..
jana
  • 
31.10.2007 9:01:23
ještě něco. tak podívejte na: http://cornybull.sweb.cz/
a tam můžete vidět bojové plemeno a dítě (fakt to nahání hrůza a strach ;o))))))))))))))))))). Byli jsme s naším bulíkem na cvičáku a tam jsme viděli, jak labrador vůbec neposlouchal své páníčky a vrčel na ně... To si náš bulík nikdy na nás nedovolí...
xxx
  • 
31.10.2007 8:38:13
jo, jo jsou si moc podobní. Já mám bulíka a moje ségra má taky pitbulla. A rozdílnost jak vypadájí je tam dost obrovská. Jo, jinak pitbul je taky hodnej k dětěm. Sousedka má malou holčičku a pitbull jí má moc rád, chodí mu do klece dává mu jídlo z ruky a je to super!!!
Jana
  • 
31.10.2007 8:34:05
a já zas neslyšela, že bulík někoho zakousnul... nebo vy snad jo?????????????????????? To by mě opravdu zajímalo, jestli někoho zakousnul .......To mi dejte příklad??????? Akrotá jenom slyším, že to jsou psi bojoví... tudíž zlí......
Ráchel, 3 děti
  • 
31.10.2007 8:30:21
netvrdím, že každý bulteriér je krvelačná bestie... ale o tom, že by pudl zadávil batole jsem ještě nikdy neslyšela :)
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 273 [Dalších 243 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.