| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Epiziotomie

[<<Předchozích 100] Příspěvky 101110 z 187 [Dalších 77 >>]
18.1.2007 16:58:04
Teda to jsem netušila... Vážně Bulovka? Já myslela, že tohle bývalo, dokud tam bylo CAP (a to už tuším není, že?), jinak o Bulovce jsem slyšela od mamin asi ty nejhorší zkušenosti, takže jsem ji ani nezahrnovala do "užšího výběru", přestože ji mám nejblíž...
julie
  • 
18.1.2007 10:40:41
měla 2 porody, 2 nástřihy. Tenkrát se ale ještě muselo tlačit do kopce dle pokynu lékařů, tak nevím, jak by dopadla teď. Každopádně to bylo prý děsivé a bolelo jí to několik let. A chlapi si musí zvykat, že po narození děťátka jsou nadlouho odsunuti na druhou kolej, naopak jsou ještě zapřahováni, kromě toho, že musí víc vydělávat a solit prachy. Ale ohledně sexu by na ženskou neměly moc tlačit.
cizinka1
18.1.2007 9:24:45
Katko, tady prosim: http://cat.inist.fr/?aModele=afficheN&cpsidt=13767019.
Je to rakouska studie z roku 2002.
18.1.2007 7:32:21
No nevim jak te strihali, ale mini riznuti do kuze to teda neni. Zasahuje to i svalstvo. Auauau, jeste ted kdyz si na to vzpomenu... Nastrih jako takovy neboli, ale pak kdyz to prijde k sobe...
18.1.2007 1:20:57
Rózo, ono by třeba stačilo říct je to tak a tak, můžu střihnout. Jestli tobě vyhovuje, že za tebe rozhoduje někdo jiný tvoje věc, ale mě to vadí, jsem svéprávná aa umím se rozhodnout sama.

Mě nástřih udělali a nikdo se mě neptal jestli jo a nebo ne :o(, bohužel jsem neměla plán (malý se rozhodl, že se narodí o 14 dní dřív) a myslím, že kdybych nemusela být na koze tak nebyl ani nástřih, jenže ono je přece "důležitější", aby se pan doktor nemusel namáhat a případně klekat :o(.

Což o to šití mě ani nebolelo, ale následující dny jsem si nesedla a dodnes mám problém při sezení na tvrdém, cítím tu jizvu pořád a je to prostě nepříjemné.
18.1.2007 1:20:37
Cizinko, prosím vyhledej ;o) díky :o)
Jana
  • 
17.1.2007 21:58:23
Je to už 1,5 roku co se náš maličký vyklubal - porod strašný, nakonec přišly na řadu kleště a opravdu velký nástřih.....to že jsem nemohla sedět,bych pochopila, ale já nemohla ani pořádně chodit (fakt jsem nevěřila, že někdy dojdu do 50 m vzdáleného obchodu...), dojít z porodnice k autu byl "sportovní výkon". Až po 3 týdnech jsem začala jakž-takž fungovat a dokonce jsem seděla bez nafukovacího kola. O sexu ani nemluvě - teď už je to trochu lepší, ale cítila jsem to hodně dlouho, při menstruaci to také dost bolí. Takže můj názor - pokud nemusí být nástřih, je to lepší, ale doktor snad ví, co dělá. Moji sestru nenastřihli a natrhla se a má stejné pocity, jako já. Takže asi tak....Příští porod jedině císařem, já už bych to znovu asi nezvládla.....
Katka.
17.1.2007 19:28:28
Já jsem rodila v Podolí a PA jsem řekla, že chci rodit bez nástřihu.
Doktorka se mě pak na konci porodu ptala, jestli může udělat malý nástřih, tak jsem řekla, že může.
Ani nevím, kolik jsem měla stehů - venku asi 4 nebo 5.
2 hodiny po porodu už jsem normálně seděla, nic mě nebolelo.
  • 
17.1.2007 14:02:57
Ahoj, já neměla nástřih, pouze drobné poranění a tři stehy. Musím potvrdit tvou zkušenost, sex byl bolestivý. Kamarádku nastřihli kvůli kleštím a sex se jí začal líbit až tak po roce...
Eva
  • 
17.1.2007 14:02:55
Ahoj, já neměla nástřih, pouze drobné poranění a tři stehy. Musím potvrdit tvou zkušenost, sex byl bolestivý. Kamarádku nastřihli kvůli kleštím a sex se jí začal líbit až tak po roce...
Eva
[<<Předchozích 100] Příspěvky 101110 z 187 [Dalších 77 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.