| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Poručíme větru...

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 105 [Dalších 65 >>]
19.8.2007 22:03:19
... tak tuto radu jsme dostali od kamarádů - vynechat jogurt, protože ten bifidus v něm kvasí dětem v bříšku. Před tím jsem vynechala všechno o čem jsem si přečetla, že někomu pomohlo ...měla jsem skoro dietu, pila čaje, cvičila s nožičkama, zahřívala bříško, masírovala, i hodinu čekala na odříhnutí miminka, Sab Simplex ani Lefax nepomohl (možná bez nich by to bylo ještě horší, nevím). Asi ve druhém měsíci jsem na radu kamarádů přestala jíst jogurt a zhruba po čtyřech dnech jsme si všichni oddychli ... nebylo úplně po prdíkách, ale zlepšení tak o 80%. Jíst normálně i když stále bez luštěnin jsem začala, až od 7. měsíce. Byla to pro nás rada nad zlato... jen jsem se divila, že jsem na to nikde nenarazila a že jsem toho přečetla tuny.
19.8.2007 21:35:23
...já brala Riccinus Communis na podporu laktace ...a úspěšně.
19.8.2007 9:21:04
Milá Jitko, mám dva kluky jednomu je 10 let a druhému 5 měsíců. Oba měli trápeníčko s větry a ten starší mnohem větší. Používala jsem rourku kdykoli jsem měla pocit, že by mu pomoci mohla(asi do 4měsíců) a věř mi, že chodí a vykonává svojí potřebu úplně normálně. Druhý syn byl na tom lépe, ale používala jsem ji asi do 3měsíců taky, hlavně před koupáním aby se mu pak pěkně spinkalo a nebudilo jej to. Teď je mu 5 měsíců a všechno je o.k. Kaká pěkně téměř každý den.Blanka
Hanka + Honzík
  • 
18.8.2007 23:58:44
Můžu jen potvrdit, že Baby Calm opravdu zabírá! Chce to pár dní vydržet, než začne "fungovat", ale po něm jsou prdíky vážně lepší.
linka
  • 
18.8.2007 21:16:52
Měli jsme podobné problémy. Můj synek buď spal anebo plakal bolestí. Na internetu jsem slyšela pozitivní ohlasy na přípravek baby calm, a tak jsem ho zkusila. Je opravdu přírodní, tak jak píšou maminky a taky nám ho v lékárně objednali. Je sice trošku dražší, cca 120 kč, ale zabral ihned. Používala jsem ho asi dva měsíce (potřebovali jsme dvoje balení). Je velmi účinný a chlapeček byl jak vyměněný.
18.8.2007 17:57:18
Majdalenko, jakkoliv krutě to zní, budiž čokopiškot prckovi vlaštovkou nějakého toho životního minitrablu..no a jestli budeš hladovět, tak si taky nepomůžete. Tož to riskni a dej si něco dobrého:-))
Agnes (1,5 dítěte)
18.8.2007 10:24:55
Ahoj, poradila jsem to svojí kamarádce, ale nevím přesně dávkování. Jak často jsi ten odvar pila a v jakém množství? Potřebujou zvednout tvorbu mlíka a prdíky mají taky. Díky
18.8.2007 9:37:50
jojo, Lizzie, už zase jsme v šátku na míči s polštářkem na bříšku, já snad zahájím protestní hladovku, ale to zas nebude mlíčko, tak já nevím... ale dík za přání:o)
Sylvia
  • 
17.8.2007 21:51:18
Jane, tiez odporucam babyvak alebo polohovatelne lehatko. Ja som v nom mala mladsieho syna vzdy, ked som nevladala nosit, alebo sa v babyvaku uz synovi nepacilo. Lehatko som si presuvala po byte podla potreby, pretoze nevydrzal sam v postielke ani sekundu. A tiez mam starsiu dcerku, ktorej som sa musela venovat.
17.8.2007 18:49:57
Tak aspoň, že vám chutnaly:-))..berte to tak, že po něčem chutově horším se budete s prdíky potýkat ještě dva dny..brr.
Hodně štěstí, trpělivosti a dobré trávení přeji..
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 105 [Dalších 65 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.