| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jsem podruhé vdaná…

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 188 [Dalších 148 >>]
Jíťa
  • 
14.6.2008 16:20:01
když už rejpeš do pravopisu: MY JSME se to učili... - to JSME ti odpustím, ale MI néééé.
Jíťa
  • 
14.6.2008 16:06:51
A ráno vstáváš o dvě hodiny dřív a maluješ se, aby manžel neviděl, jak vypadáš normálně?

To, co píšeš mi nepřipadá jako zralý vztah, spíš je to stále jen takové to namlouvání. V normálním vztahu se totiž partneři před sebou za normální projevy nestydí.

A pokud vaše chování považuješ za normální, už někdo z vás byl skutečně tak vážně nemocný, že byl odkázaný na pomoc toho druhého i v tak intimních záležitostech? Pokud ne, myslíš, že to potom váš vztah ustojí?
Jíťa
  • 
14.6.2008 15:48:17
Nevím, jaké jsou statistické výzkumy, ale odborníci na rodinu - psychologové (např. dr. Plzák, ale i jiní) se víceméně shodují v tom, že druhého člověka lze poměrně dobře poznat během 3 měsíců známosti a 1 společného týdne (třebas dovolená).

(Viz. příslušná literatura zabývající se problematikou partnerských vztahů)
katka+katka
  • 
14.6.2008 9:51:05
To mi poslala kamarádka, učí na ZŠ a poslední třídní schůzku to musela řešit skoro celé 2 hodiny:-)
Ráchel, 3 děti
  • 
14.6.2008 8:58:11
no a? to nic nemění na tom, že mi připadá trapnej, no
DENISA
  • 
14.6.2008 5:57:40
Ze statistickeho hlediska, po dlouhych uvahah a zvazeni vsech kriterii s prihlednutim k delce vztahu, intenzite vztahu, veku zeny, veku muze, vekoveho rozdulu, fyzicke a psychicke vyspelosti, vzdelani dotycnych, genetickych predispozic, zivotnich zkusenosti, pristupu tchanovcu, okoli, zamestnavatele a bytneho, my vychazi - ze vsechno toho zasadne ovlivnuje kvalitu a uspesnost vztahu a to tim zpusobem, ze to nekdy to dopadne dobre a nekdy ne :-)
14.6.2008 0:05:27
Ale Ráchel,

je to 100 let starý vtip, no
Ráchel, 3 děti
  • 
13.6.2008 20:17:24
hm. tak tomu říkám fakt úroveň.
katka+katka
  • 
13.6.2008 17:01:12
My jsme spolu s manželem zatím šťastni, důležité je to slovíčko ZATÍM, doufáme, že to tak bude i nadále a o náš vztah se staráme, ale jestli spolu budeme až do smrti těžko říct. Jednou jsme se na tohle téma bavili s kamarády (manželi) a manžel té kamarádky říká - Já už to s tebou nějak doklepu - samozřejmě to myslel z legrace. Občas mě až děsí statistiky rozvodů, jedna byla před pár dny inovinkach.cz (zdroj ČSÚ) - hrůza
13.6.2008 16:33:30
Jistě. Já dělám s láskou úplně fšecko. ;)
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 188 [Dalších 148 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.