| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Budeme se rozvádět

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 62 [Dalších 12 >>]
17.7.2008 17:50:38
Taky si myslím, že to není TAK jednoduché.
Bumbi&05,08,10
17.7.2008 17:48:42
naši spolu vydrželi v nefunkčním neharmonickém vztahu. Dnes - po 20 letech od toho období - jsou stále spolu. V harmonickém a funkčním vztahu.

Oceňuji, že to spolu zvládli a dali tak mě i bratrovi do života jeden z velmi cenných darů: že z bitvy se neutíká, byť se může jevit jak totálně prohraná. Že má cenu zůstat spolu tzv. "kvůli dětem". Že krize jsou a zase odeznívají...

Díky jejich příkladu vím, že se to dá zvládnout, i když se v okamžiku krize rozvod jeví jako to nejlepší řešení vlastně pro všechny. Z dlouhodobého hlediska to ale tak vůbec být nemusí... jak je vidět na našich staroušcích ;)
Natascha
17.7.2008 16:44:51
To není samospasitelné. My jsme chodili skoro rok do manželské poradny a stejně jsme se nakonec rozešli.
lklasinka
17.7.2008 15:41:52
díky
Škrábalka
  • 
17.7.2008 15:15:33
Chápu, byla jsem na obou stranách...podle mně jediný co by na ní mohlo platit, je netlačit, jen jí ujistit, že je tvoje kamarádka za každých okolností, že jí podpoříš, ať se rozhodne jak chce, ale že je důležitý rozhodovat hlavně s ohledem na děti. Je fakt, že ženský jsou odolný až moc, ale mámy se zapřou a bráněj mládě i před chlapem, kterýmu jinak odpustěj cokoli...COKOLI.
Róza
  • 
17.7.2008 14:53:31
Už jen třeba tak, že se o takovém problému ví že existuje a mluví že tohle nechceme.
17.7.2008 14:33:56
No jo, to je hezký, dát si sakra bacha - ale jak?
17.7.2008 13:32:25
Molly - co to je za nesmysl. Otčím Tě držel za vlasy a mlátil hlavu o stůl a Ty napíšeš, že to není týraní? A co to teda je? Asi toho na něj chudáka bylo moc, že. Žasnu a nevěřím svým vlastním očím.
lklasinka
17.7.2008 13:11:02
když mě to tak hrozně mrzí, ona je te´d v tom azylu, tam ji všechny maminy říkají ať se nevrací, sociálky radí to samé, já do ní hustím ze všech stran a ten magor si před ni klekne a prosí a ona ač byla po této události rozhodlá odejít měkne. já bych ho nejrači... jenom mě mrzí, když jí tenkrát nabízeli utajený pobyt na opačném konci republiky, že jsem ji do toho nedotlačila. mohlo všechno dopadnout jinak, ale pořád ještě se uplně nerozhodla, tak pořád tak nějak doufám že to všechno ještě ukončí.
17.7.2008 13:06:53
Souhlasím s tebou. Známá se rozvedla, až když jí 12ti letý syn řekl, že by bylo lepší, kdyby byli bez táty, když je na něj tak zlej. Taky si myslela, že když se hádají a on ji bije, až když jsou děti večer v posteli, že se nic neděje a že tím děti netrpí.
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 62 [Dalších 12 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.