| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Dnes porodíte svoje dítě

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 129 [Dalších 89 >>]
Sima + 2
  • 
28.8.2008 15:22:41
Porod v Třebíči - neholili, neklystýrovali sami od sebe, nebylo třeba se bránit či odmítat
Romana,2mrňousci
  • 
28.8.2008 14:58:21
Taky jsem nevěděla jestli se mám smát či plakat, při čtení toho, že dítě může vyjít pouze pokud je konečník vyprázdněný ... obávám se, že některé články mohou přinést víc škody než užitku
Lusika
  • 
28.8.2008 14:35:15
Zřejmě okurková sezóna v Děti a my. Článek je z knížky z roku 2000. Už jsem napsala do redakce...
Je to prvně, co v tom časopise mají takový úlet, jinak je jeden z lepších na trhu. Dle mého. Lusika
Lusika
  • 
28.8.2008 14:31:20
Ahoj, existují gely na masáž hráze, dělá se to tuším 3 týdny před porodem. Já si to zkoušela dělat, ale asi blbě, nějak jsem si netroufla to "pořádně" roztahovat. Jen jsem to mazala... Nemáte zkušenost?

Taky pití maliníku by mělo pomáhat uvolňovat svaly. Asi je taky důležité nespěchat a ať nemá dítě 5 kg...

Lusika
Lusika
  • 
28.8.2008 14:27:51
Ahoj,
ke klystýru. Prý to opravdu není nepříjemné a kvůli zmiňované zácpě se maminy těší. Problém je dle mého v příliš vyprázdněných střevech, může to oddálit další stolici.
Já měla yal gel (předepsal gyndař). Aplikují ti to v porodnici a efekt je 100% a rychle:-).

Zaujalo mě to "dolování placenty". Taky mi mačkali břicho, ale prakticky hned po porodu, na nic nečekali. Člověku zkazili tu šílenou radost, že je to za ním, protože se ukázalo, že ještě loví placentu a šitíčko...:-(. Měla jsem natržený čípek. Nezapomenu, jak jsem byla zasekočená, že už můžu tlačit. Zřejmě to bylo opravdu brzo.

Lusika
Lusika
  • 
28.8.2008 14:21:02
Já si celkem chválím knihu Co čekat v radostném očekávání. Těhotenství je tam po měsících a k porodu a šestinedělí je tam toho hodně. Vlastně nebyl problém, který bych tam nenašla.
Třeba by se dala půjčit v knihovně, jinak stále kolem 400.
Lusika
Lusika
  • 
28.8.2008 14:16:54
Já to tak měla u prvního naplánované. Bohužel nakonec to dopadlo jinak, hospitalizovali mě před porodem a vyvolávali. BRR.
U dalšího už mám domluvenou porodní bábu, takže bude s námi doma a pak vyrazíme do porodnice. Pokud se to za nás nenaplánuje jinak:-).
Jinak článek je opravdu jako z komunistické literatury sepsané porodníkem. Akorát oni by to tehdy nesepisovali, co je rodičce do toho, co ji čeká.
Lusika
Bára
  • 
28.8.2008 14:13:11
Dnes porodíte své dítě - a zítra cizí? Nic jiného se na tuto slátaninu ze 70 let nedá říct.
28.8.2008 12:57:09
Článek bych nazvala jinak, třeba "Dnes vás doktor odrodí" nebo "Dnes to z vás vyndáme". :o) Fakt kuriózní.
Belatrix+A(10/09)+J(09/11)
28.8.2008 12:37:18
Ani bez klystýru se dítě nerodí do výkalů.
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 129 [Dalších 89 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.