| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Dnes porodíte svoje dítě

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 129 [Dalších 79 >>]
Andrea, 2 děti
  • 
28.8.2008 11:12:37
Šmankote, to zní jako návod k použití!!! Porod podle předpisů.
SnowWhite
28.8.2008 10:06:06
Přesně tohle jsem si řekla, když jsem začala číst :-)
Saraqua
  • 
27.8.2008 23:45:12
Taky k nástřihu - byla jsem nastřižená, ale doktor mě zašil tak šikovně, že jsem seděla v pohodě ještě týž den - na obou půlkách. :-)) Kdoví jak by to dopadlo, kdyby nenastřihl a já se potrhala, třeba bych to šití cítila opravdu ještě za 20 let.
A k článku samotnému - takto se rodí i u nás, to není ze středověku. Naposledy jsem rodila před 4 lety a bylo to tak nějak podobně jako je to v článku popsáno. Ale je pravda, že z holení a klystýru nedělám vědu - holí se opravdu jen to nejnutnější a klystýr už není taková ta hadička, kterou do vás napustí vodu a pak běháte 10x na záchod. Aplikuje se trochu pěny a jde se jen 1x. Asi jsem v této diskusi jediná, komu tyto procedury nevadily. Mně by zase vadilo porodit dítě do výkalů.
Katuka+Vítek11/06+Danek10/09
27.8.2008 22:11:37
Nejvíce mě pobavil údaj, jestliže máte kontrakce po deseti minutách, šup do porodnice. Já měla od začátku po třech, ale v porodnici při vyšetření se ukázalo, že se vůbec nic neděje a dlouho se pak nic nedělo, ačkoli šel jeden stah za druhým. Takže opravdu poznat, zda jet nebo zůstat doma nebylo jednoduché. A ještě poznámka ke vzhledu často zmiňovaného hlenu, velmi mě překvapilo, že je vcelku tekutý, čekala jsem něco co člověk vykašlává při angíně a spletla si to s plodovou vodou.
Katuka
háňa
  • 
27.8.2008 15:46:40
No co na tento článek říct, asi jen to, pryč s takovými nesmysly, heee...........
Lenelka
27.8.2008 15:02:12
Lusiko, ja to taky mela az k zadku:-D a sedela jsem po dvanacti hodinach pri ceste domu v aute naprosto normalne. Statisticky je lepsi na hojeni natrzeni nez nastrih, ovsem statistika je osemetna, takze samo neplati to na kazdeho, ze?
Mili+2
27.8.2008 14:58:36
Presne, ja rano pred porodem jsem se vykakala 2x:-)asi ze strachu, a klystyr se tudiz nekonal.
Mili+2
27.8.2008 14:54:12
Ja zas mam opacnou zkusenost, pichli mi oxytocin a porod byl jedna radost. Ovsem pravidlo to jiste neni.
Mili+2
27.8.2008 14:53:15
Ja zas mam opacnou zkusenost, pichli mi oxytocin a porod byl jedna radost. Ovsem pravidlo to jiste neni.
Lusika
  • 
27.8.2008 14:30:07
Je to kniha z roku 2000 a editoval to gynekolog, to může ledacos vysvětlit.
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 129 [Dalších 79 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.