| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku 5 prvních známek těhotenství

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 32 [Dalších 2 >>]
Binturongg
24.5.2010 10:28:03
Obávám se, že většina žen patří do menšiny ~t~
24.5.2010 10:19:49
No tak jsem těhule už nějaký šestý měsíc a co si vzpomínám, tak jsem neměla ani jeden z výše psaných příznaků. Kdybych si něudělala test, tak ani netuším, že těhna jsem.
Vždycky miluju "většina žen". Nevím, zda mě má těšit, že zrovna patřím do té menšiny.
Binturongg
24.5.2010 10:10:51
co jsou na začátku těhu, panice, že těhule nejsou, a polovina ženských, co maj kocovinu, premenstruační syndrom a nechtějí zatím nebo už těhotnět, že těhotné jsou ~t~ ~t~ ~t~

No, pěkná ptákovina. Ještěže si časopisy podobného druhu nekupuji ~:-D
hrúda
24.5.2010 10:09:43
...mívám všechny příznaky mimo bodu č. 4. ~t~~t~
24.5.2010 10:01:00
Tak všechny tyto příznaky mám jako poovulačně-předmenstruační a co se týče tmavnutí bradavek a dvorců, tak ty mi neztmavly ani do 30.tt ~;)

A kdo se bude pozorovat, tak si dokáže všechny tyto věci v klidu vsugerovat nezávisle na případném těhotenství.
Hilly.
24.5.2010 9:42:46
~t~No delší být mohl, alespoň bysme si měly z čeho utahovat.~g~
Jinak...na tu chybějící menstruaci jaksi zapomněli..mně teda ale občas nepřišla a stejně jsem těhotná nebyla.
Hilly.
24.5.2010 9:40:49
No rozhodně objevili Ameriku, kdyby nám to nenapsali, tak přijdeme o velice zásadní informace.~t~
24.5.2010 9:24:54
Pokud k němu dojde ~:-D Pokračující menstruace v prvních třech měsících není zase tak vzácný jev.
Ecim
24.5.2010 9:16:56
To já jsem to naopak nevydržela a dělala si gravitesty co nejdříve, dokonce pár dní před termínem předpokládané menstruace, abych to věděla co nejdříve a mohla si to vychutnávat. Dodnes si pamatuji data svých prvních pozitivních gravitestů. :-)
DENISA
24.5.2010 8:53:46
Prsa me boli pred kazdou MS, nevolno je mi pokazde kdyz to prezenu s pitim, unavena jsem porad, casto mocim kazdou noc, protoze se vecer nalejvam a cich - ten mam jako na potvoru ostry porad.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 32 [Dalších 2 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.