| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cyklistika

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 7562  [Dalších 7502 >>]
Martina, 2 kluci 15942
8.8.2024 16:58:48
~R^
Martina, 2 kluci 15942
8.8.2024 16:57:30
Kočka a její personál ~:-D
Rodinová 140078
8.8.2024 16:44:27
Zvirata...minuly tyden na okresni silnicce na severovychodnim Slovensku krava, s plnym vemenem, courala se pred nama prostredkem, zadnej stress a uzivala zivota ~:-D
Rodinová 140078
8.8.2024 16:43:09
Me to bavi, pokud nespecham a pokud to me nebo nekoho jineho neohrozuje ~;)
babi_ 48341
8.8.2024 16:38:13
Zvířata...

Dneska ráno projíždím obcí, proti stojí popelářské auto do půlky vozovky a čeká, až projedu, že si v klidu vyjede. Přibrzdím, neb si nejdřív nejsem jistá, co přesně chce udělat, když tu zprava zpod vrátek kočka nakráčí tak půl metru do silnice. Skoro zastavím a čekám, co kočka... popelář čeká na mě, já na kočku... boží scénka, až to kočka pochopila a prchla zpět na zahradu ~t~
Martina, 2 kluci 15942
8.8.2024 16:30:45
Rodinová, mě to i baví - rozhlížím se, odhaduju, studuju gesta, grimasy, výkřiky dětí, rodičů, divný vrtění volantem, hlidam zvířata, ...
A přiznávám se, že jsem škodolibá - když se někdo vytahuje, vyhrožuje, ohrožuje a nic se nestane, jen prudič prudí - jsem neskonale radostná, mávám, přeju hezký den, popř se ho soucitně doptávám na jeho újmy, to vždycky zabere.
Rodinová 140078
8.8.2024 16:12:31
Coz ze nevis duvody k tomu kteremu chovani, ale casto samo chovani je naprosto nepredvidatelne, takze ja jako ridic, cyklista i chodec jsem se adaptovala na paranoiu, ze lidi kolem mohou udelat i mnou necekane a podle meho mineni nelogicke kroky.
babi_ 48341
8.8.2024 16:06:55
"nikdy nevíš, jaký kdo má důvod k danému chování"

Přesně tak, souhlasím. Někdy to může být bezohlednost („Vím, že ostatní omezím, ale kašlu na to, chci svoje pohodlíčko“), většinou to ale má nějaký věcný důvod, no a pak je tu ta varianta, že šéf skupiny (zde terminus technikus „rodinka“) je prostě hloupý, tj. naplánuje úsek blbě, a pak se holt snaží, aby přežili.
Martina, 2 kluci 15942
8.8.2024 15:55:58
Jsem řidič, cyklista i chodec. Chápu všechny strany, nikdy nevíš, jaký kdo má důvod k danému chování. Jediný, co bych si fakt přála, je čitelný chování - každý bliká či ukazuje, brzdí, nikam se necpe, klidně počká, až se zmatkař či váhavec rozhodne,...
Párkrát už jsem byla vděčná za tolerantního řidiče, když chybovalo nebo se blbě rozhodlo naše mládě...za vlídné chodce, když si manžel umanul, že pojede 100 m po chodníku, protože je ten silniční most nebezpečně hubenej,...když mě pustí řidič při odbočování vlevo, abych nestála uprostřed silnice,..."mami, že je ten pán blbej, když jede v prostoru ""sesedni z kola""...chlapečku je, je to můj manžel...
Obecně se snažím chovat ohleduplně a pomáhat a podporovat plynulost a klid. Tedy na přejezdu a křižovatce jsem vpředu, protože vymizím dřív, než nastartuje a rozjede se auto. V lese na kole na sebe upozorním a poděkuju. V autě gestikuluju, navazuju oční kontakt,...Pěšky se uhnu ze stezky, nechám projet kolo...
Rodinová 140078
8.8.2024 15:54:41
Me stvou cyklisti, kdyz ridim a ridici, kdyz slapu. Oboji praktikuju casto.
Jsou to desny prasata, vsichni ~:-D
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 7562  [Dalších 7502 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.