| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 6294  [Dalších 6264 >>]
Nadik1 78179
16.2.2011 17:59:38
Ahoj. Jak to vypadá, opět sama.

Renčo, psaní je taky moje noční můra. Ostatní snad rozdýchám. Tomášovi jak něco nejde, je hned vzteklý, pozornost dlouho neudrží, musí ho to vyloženě chytnout, jinak s ním nic nehne. ~8~

Nejdou mi sem vkládat fotky, ale kdo chcete můžete juknout zde:

1) http://www.huggiesclub.cz/script05/miminka_foto.asp?id=20781
2) http://www.huggiesclub.cz/script05/miminka_foto.asp?id=20780
Renca a 2 34362
14.2.2011 18:25:01
Ahojky, u nás začala již školko-školní činnost.. ~t~ Takže dneska klid do 16:30, jelikož Anetka měla tanečky a ačkoli jsem dávala byt dokupy po týdnu zmatku tak jsem si relativně odpočala...~t~~t~ Byl tu slyšet špendlík a to tu nebývá slyšet vlastní slovo ~6~

Takže Tě upřímně lituji..nevim, jak jsem si zvykla na klid když jsou pryč co budu dělat o velkých prázdninách ~t~~t~

Jinak tady je teda zima jak v Rusku, vločky sněhu tu mizeli jen co dopadli na zem, takže nic...což vítám, už jsem kombinézy zyvakuovala a kdybych to měla zase vyndat tak.....~o~ se rozčílím.... ~6~

Daník dneska psal znova ten test co z něj dostal dvakrát za tři a prej se zapotil...~8~, ale má dojem, že jedničku dostane..tak jsem zvědavá na zítra..prej konečně pochopil, proč a jak mají psát přes tři řádky ~6~ , že jsou pomocné ~5~
Úkol psal velice pomalu a asi pani učitelka dělala bububu, jelikož se fakt hodně snaží...
Tak uvidíme zítra..

S ním je to těžké, on je chytrý, má na jedničky, ale stačí jedno miniaturní rozptýlení a je konec...

A co u vás??? Co pochmurná nálada ~6~

Tak ať je brzy lépe....
Nadik1 78179
14.2.2011 16:09:09
Renčo, tak jak je u vás? U nás ráno slabě bílo, teď už ne, ale zima zůstala. Jen ten víkend stál náladově opět za to. ~e~
Renca a 2 34362
10.2.2011 17:58:51
Nadi, reagování na změny známe, a to bylo teplo jak na jaře a dle předpovědi, co jsem viděla dneska se zase žene zima- chladno ~n~, tak ale snad již naposledy ~6~
Nadik1 78179
10.2.2011 10:07:11
Jj Reni, to bude ponorka. Jen bych ráda věděla co s ním budu dělat za týden nebo dva.

Ale je fakt, že Tomáš reaguje na změny počasí a tento skok ze zimy mu zrovna dvakrát nepřídá.
Renca a 2 34362
9.2.2011 20:23:39
Nadi, to chce klid a nožky v teple..naši jsou v sobě skoro pořád, přitom, když je Daník dřív ze školy nemůže se dočkat Anetky a obráceně to je s Anetkou je-li dřive doma ~6~

A když jsou společně tak 1-2 hodinky to jde, ale potom ~t~
U vás to bude ponorka..jsou asi dlouho pospolu ~;((
Nadik1 78179
9.2.2011 19:43:40
Renčo někdy to jde, např. minulý týden byli fakt zlatí ~6~~6~. Ale dnes by se umlátili. ~4~ Už jsem nevydržela a zařvala si.~8~
Renca a 2 34362
9.2.2011 18:27:41
Ahojky všem...

Peťulko, naše slečna váží nyní 15,5 Kg...a to docela jí-krom masa teda ~p~

Jendovi držím palečky, aby vyšetření dopadli dobře...

Jinak závidím..Daniel je hyperaktivista neskutečněj, vypadá jak nevychovanej..to se nedá popsat..se zlepšil dost ale kdyby nás někdo občas viděl nevím co by si pomyslel...on se nezastaví ani pusou, ani nohama...je schopný běhat a skákat u pohádky a přesto ví o čem je..neposedí i když musí sedět kope nohama..je uřvanej...no je to složité...
Jinak v podstatě jak jste psali rozumově byl před školou a je jakoby napřed, počítal, četl atd , ale svojí hyboností to jakoby ruší, takže to vypadá z pohledu jiných, že lajdá.. Je hrozně přecitlivělí...a zároveň vzteklý..
A o tom, že by sebou sekl a četl si,si mohu nechat zdát ~t~
Dle EEG a ostatních vyšetření je vývojem o cca 2 roky pozadu což vysvětluje chování ale rozumem je napřed co se vzdělanosti týká..žije ve svém světě dle psycholožky a je dost složité ho z toho světa vyrvat a postavit na zem a dle toho to vypadá i na venek...~6~
Dle všech je nevychovaný a neukáznění a vše teda složitě vysvětluji...

Věrko máš pravdu...máme hodně chorob a pak si řeknu lidé a hlavně děti jsou natom daleko daleko hůř a když ty dítka vidím jak popisušej mam vždy slzičky na krajíčku a ty rodiče mají můj obdiv a před nima opravdu smekám...

S kočičkou si mne pobavila...máme také kocoura a když začnu pískat na píšťalku bez ousání lítá od dveří ke dveřím a kouká a koumá co se kde děje...~t~ a obr gratulace housle jsme jako malá zkoušela a skončili..no no coment...tento nástroj jsem nepochopila stejně jako kytaru ~t~ Hlavně, že jí to byví a jde jí to...opravdu smekám ~;((~R^

Jinak viz nemocnice a nejezení... Daník začal po první operaci v roce poblínkávat po druhé v 14 měsících se to hrozně zhoršilo a zvracel na X metrů a to vše od vody přes tuhé jídlo...na utz byl nalezen reflux ale nic extra..pak to nějak přešlo, ale on byl psychicky z toho rozhozený zafixoval si jídlo rovná se zvracení...pak to ustalo a co shodil nabral...musel následovala další operace jenže cca v 3 letech nastal zlom, kdy začal odmítat jíst takže týden jedl pak zase ne..po roce tohoto cca v 4 letech dostal Salmonelu, takže dieta, zvracení průjem atd..váha šla rapisně dolu....po doléčení ovšem z diety přísné odmítal normální jídlo..takže jedl že nejdel pokud snědl jeden rohlík a většinou né celý za den byl to úspěch a v moment kdy jsem s ním byla na procházce a on šel za ruku a vyčerpaností po chvilce spal za chůze jsem řekla a dost, šli jsme k doktorce zda mu teda něco nechybí...za týden nepřibral ani gram skoro pořád spal v podstatě jen pil a tím jsme se dostali do nemocnice na kapačky, jelikož byl tak vyčrpaný že nebal schopný stát na nohou..dle dětské to bylo psychické..také si myslím, ovšem je pravda že toto období má občas i teď jsou dny kdy jí jak divý a pak dny kdy teda jí ve škole jak tvrdí,sní svačinu ale večeře neexistuje s větou nemam hlad...

Jinak to nebude váš případ, Daník toho prostě prošel hodně a asi chtěl takto reagovat na situaci nebo se bál, že bude zvracet, z toho má hrůzu do dneška..

Pokud něco jí je to dobré, Daník tenkrát nejedl koncem před příjmem do nemocnice vůbec..

Nadi...také máte doma vzteklinu??? Tak vzteklou náladu mam já už od doby co mi minulého úterý ve školce řekli, že je havárie vody a mam si ji nechat doma a hnedka od čtvrtka večera kdy Danielovi začli prázdniny ~t~~t~ A děti s touto náladou začali hendka v pátek jelikož se moc nesnesou ~t~
takže já říkám hurá huráááá blíží se pondělí... ~t~~t~

Ale hlavně, že tobě je již lépe....

A co vaše srdíčko Tomíka???

Jinak Tě lituji, tak dlouho bez klidu ... OVŠEM...Daník má zelenou rýnu a je to takové kašlavé, takže léčím,ale mam z toho dojem že do neděle bude jakžtak, následně dostane horečky a hotovo..k našemu štěstí ~6~

Tak krásný večer všem ~;((~;((





Nadik1 78179
9.2.2011 12:42:27
Ahoj.
Teda, tady to ožilo. Jste se rozepsali, ale vše jsem dočetla. ~;)
Tak holky neblázněte, váhu máte všichni krásnou. Tomáš váží 20kg a měří 127cm. Dřív jsem to pořád řešila, teď už ne. On nejí, on žere ~:-D, k obědu si dá v poho 5 knedlů a za chvíli má hlad. Danda mi taky nejí maso, ve školce jo, doma ho nedá do pusy. Jen uzený a řízek, to není maso. ~t~ A ty erupce se u nás asi projevili. Tomáš včera kolem 10hodiny absolutně vzteklý a protivný, to samé dnes ráno, jen otevřel oči. ~:(

Minulý týden jsem je nechala doma, mě skolila rýma (fakt hnusná) a Danda během hodiny ze zdravého dítěte k sýpavému, po lékách do hoďky byla lepší, ale skoro nemohla mluvit. Druhý den OK, jen rýma a chrapot. Tak jsme byli týden doma.
V pondělí mi volali ráno z MŠ ať je nedávám, že mají sotva polovinu dětí a padly i učitelky. Tak je mám tento týden opět doma a dle doktorky bych je měla nechat i příští než přejde chřipková vlna. Pak týden prázdniny. .... se z nich asi zblázním, chtějí do školky a nudí se.
Věra, Elinka a Tom 10852
9.2.2011 9:41:12
... no nazdar, Peti, - erupce na Uranu?! Tak to jsem se pobavila. Máš pravdu, LMD je skoro výhradně "pánská" záležitost. A je fajn, že se mluví o tom, že je to "problém" v hlavě dětí a ne problém rodičů, kteří dítě neumějí vychovat. Ikdyž i dneska vidím kolem sebe takové případy a je mi s z nich smutno. Teď v sobotu jsem byla na jedné akci, kde jsme vozili na koních děti. Přišli tam rodiče s holčičkou očividně postiženou down syndromem a ještě něčím dalším. Byla to doslova hrůzná podívaná a ti lidé to tak úžasně zvládali. Až mrazilo v zádech. Člověk ani neví, jak se vlastně má dobře.
Renčo, jak to že kvůli nejezení skončil Dan v nemocnici? To mě trochu vyděsilo... Ale myslím že to nebude náš případ - spíš jen pro informaci :-)
Jinak - Eliška čte taky, ale jako Honzík od Peti teda fakt ne. Zato se musím pochlubit, hrajeme na housle. Eliška sama chtěla, dokonce i víceméně dobrovolně doma cvičí. Není až takový talent, jako fanoušek, a tak doma vesele "trpíme" Největší zážitek z toho má náš Barnabáš /kočka/. Zpočátku jí chodil kousat, když se učila se smyčcem, pak kousal mě /zřejmě pochopil že mám tu "moc" to zarazit/, ale teď už jí to asi jde, protože Barny často ani nepřijde~:-D
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 6294  [Dalších 6264 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.