| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 63495  [Dalších 63465 >>]
Billy+Týnka 23.6.06Péťa10.4.09 36826

Re: ahoj

16.9.2008 21:14:34
Tak už vím termín.naše druhé mimi se má narodit 4.dubna.Mohlo by to být jako u týnky a mohlo by si počkat.Mám 8. narozeniny,tak by to byl krásnej dáreček.-))
Jinak Týnka se moc těší,pořád si hraje na maminku.teď třeba objevila klokanku a dává si do ní panenky a nosí je tam,je to sranda jí takhle pozorovat.je strašně učenlivá,jednou jí ukážu nějakou věc a hnedka to umí a pamatuje si.-))
Nevolnosti jsou za námi,bylo to děsivý,zhubla jsem skoro 5 kilo.-))((už je to v pořádku,jíst můžu,co chci.-)R^
Schadow+ Jaky 06 +Gabů 09 45373

Re: ahoj

13.9.2008 20:38:49
Zuzko- no ja si myslim,že to holka bude sice se cejtim na kluka,ale u kuby sem se zase cejtila na holku,takže na to moc nedám.ale spiě ty sny u Kuby se mi zdálo jak rodím holčičku a ted se mi zda opak.takže s holčičkou počítáme ;)
Zuzka+03/93,05/97,06/06 71389

Re: ahoj

12.9.2008 22:28:28
Shadow, pokojík krásnej, hezký na zdi ty lepící obrázky..A holčička to určitě bude, já to taky vždy cítila, a vždy to vyšlo..

Nočník vám všem závidím, Eliška má vše pomaleji, chodit začala až v 15 měsících, všichni kolem už chodily, a nočník to samé..ale přijde to, to je jasný..

Marti, fotky super, chudáček Lena to bebí, hlavně že je to OK!!!!!!!!

Schadow+ Jaky 06 +Gabů 09 45373

Re: ahoj

12.9.2008 20:12:22
Marti jsou stále odemčene nejak sem lina je zamknout :-)) a kdyžtak heslo na ně je bíba do obou řádek :-)
Martina+3deti 57243

Re: ahoj

11.9.2008 21:17:31
Lena si porezala nohu,nesla mi flasku od coly,ta ji spadla a ona stoupla na velky strep,ma na nozicce asi 5cm jizvu,v nemocnici ji to ani nesili jenom ji to slepili nejakym lepidlem.Pak asi tri dny nechodila sedela na gauci nozicku na polstari porad kricela mami piti ,mami kakao,mami panenku,mami odnest atd,no a maminka litala jak das.ted uz to ma asi 14 dni a ma to pekne srostle jenom jizva tam asi uz zustane,ale je to na slapce tak nepujde videt.

Klaudince jsme koupili barvy na telo a Lena je hned musela vyzkouset proto ma tak ruzovou pusinku,no a dnes se ji podarilo pomalovat se na zeleno:-D.

My plinku uz nemame ani v noci oni kdyz si na nocnik zacali rikat tak v noci plinku taky nechteli a kdyz jsem jim ji dala tak si ji stejne sundali.

Schadov dostala jsem se sem az ted takze jsem se na fotecky uz nestihla kuknout:(
Ty jo te Kuba je pekne cislo.
Schadow+ Jaky 06 +Gabů 09 45373

Re: ahoj

11.9.2008 12:57:59
mě omejou- Kubula si stoupnul co stoupnul přímo vylezl na Bobovo klec a vyčůral se mu tam-prý Bobo taky číí ..
Schadow+ Jaky 06 +Gabů 09 45373

Re: ahoj

11.9.2008 12:12:34
holky alba jsou odemčená tak mrknete !!necham je do večera :-)
Schadow+ Jaky 06 +Gabů 09 45373

Re: ahoj

10.9.2008 21:22:00
ahojky,

Marti taky sme se chtela zeptat co am na nožičce ?a na tvařiřče?ja si taky vždycky říkala že mi budem mit plenu do 4let a nakonec je to tak že ji nemáme od 22mesicu.už jen na noc a i ta je kolikrat sucha.

je nejaky deniček kam mužu heslo do alba pisnout??

Danula83 46556

Re: ahoj

10.9.2008 20:46:25
Taky jsem si všimla toho obvazu,nebo co to tam všechno malá má... A co to po sobě rozpatlala?Že by máminu rtěnku? :)
Schadow,pokojík moc pěkný R^
Blaženka+Emma6/06+Nella9/09 37422

Re: ahoj

10.9.2008 17:39:04
Ahoj všem,
Martino krásné raubíře máte!!! Co pak má Lena za bebí na noze? snad nic vážného!!! No musí to být teda hoňka.
U nás už jsme s plínkama jen na spaní a už se kolikrát povede že je suchá i přes dlouhou noc.o)

Schadov, pokojíček pěkný a Kubík se ohromě mění.

Billy s nevolnostma neporadím:o( neznám nezažila jsem. A teda jsem zvědavá co v bříšku nosíš.....to samé u Schadow jestli tam bude ta holčička:o)) moc Vám to holky přejiR^R^
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 63495  [Dalších 63465 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.