| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1679  [Dalších 1649 >>]
ratunka 32460
27.11.2012 15:15:17
teda, gratuluju, to je ficaaaaaak. Diky za raport z vyvolaneho porodu, trochu me to uklidnilo, neb jdu zitra do poradny, tudiz jsme domluvena s doktorem, ze se domluvime na vyvolani, pokud se to do zitrka nerozbehne...coz mi teda moc neprijde, ze by se chtelo neco pohnout.
Vcera jsem dala na radu babskou a dala si svarak...malem jsem porodila u otvirani vina a jedine, co mi prasklo nebyla voda, nybrz vyvrtka, takze to se mi moc neosvedcilo.
Kazdopadne sikulka klucina, pekna vaha i mira, na to ze byl kousek driv, opatrujte se. A jsem slepa, nebo jsem nezaznamenala jak se chlapik jmenuje???

Marti, kluci jsou krasni, kolikze jim je? Po kom jsou takovy andilci?
Sammaelka+S12/12+V8/16 88550
27.11.2012 12:22:48
Holky s tou uzamčenou diskuzí, napadlo mne, jestli byste nešly na Modrého Koníka? Já (i Ann) tam na jednu uzamčenou prosincovou chodíme, je nás tam asi 50, ale to tam v klidu, hodný holky a už se mezi sebou známe.
Nebo jestli chcete nějakou úplně soukromou jenom tady pro nás z Rodinky?
Martina 78 + 2 kluci+1slečna 23330
27.11.2012 11:52:21
Ono první vyvolanej asi fakt nic moc. Já měla první normální a to jsem nesměla dlouho dlouho tlačit a stejně se malej narodil s tím porodním nádorem na hlavě jak se tam rval a u druhého už jsem mohla tlačit jak jsem chtěla a malej byl krásnej bez modré hlavy.

na tu zamčenou klidně jen nevím jak na to..
bonsaj 129846
27.11.2012 11:38:58
Marťo, krásní kluci!!!

Holky, nerozmyslely jste se teda s tou jinou diskuzí? Zamčenou? Já bych šla, ať můžem pokecat víc.
bonsaj 129846
27.11.2012 11:37:28
Holky, děkuju moc. Malý měl malilinko přes 3 kila a 47 cm. A podle porodnice se narodil 37+4, podle mě malinko jinak, ale to je fuk. Brali ho jako předčasně narozeného a já si radši nepředstavuju, kolik by měl v termínu, tohle mi bohatě stačilo:)
Samm, Ty fakt vydrž. Jako prvorodička vyvolávaný porod myslím není nejkrásnější. Vysvětlovala mi to PA, že poprvé se to musí pěkně postupně, spotřebovat čípek, pak začít otvírání atd. Kdežto u mě, ač jsem čípek ještě měla a otevřená na dva prsty, tak to bylo už jinak. Malý vůbec neměl ještě hlavu tam napasovanou jak by měl (to by Tobě třeba v tu chvíli vodu ještě nepíchli), ale u dalších porodů to prej už jde jinak, takže já si ho de facto do porodních cest normálně přitláčela a na záda se točila ve chvíli, kdy měl už hlavičku částečně venku. Kdežto u prvního porodu jsem mohla tlačit, až bylo vše otevřené, hlava sestouplá atd.
Jen teda moc nechápu, jak Ti můžou vysazovat léky na tlak, když máš k tomu otoky. U mě to teda byl důvod k hospitalizaci a když už to se mnou vypadalo, jak vypadalo, tak mi teda porod vyvolali než mě tam nechat ležet a cpát se lékama.
Martina 78 + 2 kluci+1slečna 23330
27.11.2012 11:31:43
Samm,

dík.. ty čertíci v očích ~y~~y~~y~~y~
Sammaelka+S12/12+V8/16 88550
27.11.2012 11:03:42
Posílám foto od Marti, jsou to fakt andílci, krásná fotka ~R^~s~:

Martina 78 + 2 kluci+1slečna 23330
27.11.2012 10:42:42
Samm,

tak ještě vydržet. Mě bylo v noci strašně břicho jak šutr celou noc, bolelo mě, záda bolela děsný vůbec jsem nespala ach jo..

foto posláno tak se kochejte jaký mám rarachy..
Sammaelka+S12/12+V8/16 88550
27.11.2012 9:58:50
Marti foto pošli klidně mně, vložím. Sammaelka@centrum.cz
Sammaelka+S12/12+V8/16 88550
27.11.2012 9:58:23
Ahoj holky,
omlouvám se že jsem se neozvala. Dojela jsem zase pěkně domů, opět jen náběr krve/moči a nic jiného. Doktorka řekla, že ty otoky mi možná způsobují ty léky na tlak, tak že je mám vysadit a že uvidíme. A že stejně na to není nic jiného, než porod. Tak jsem jí říkala, že bych už klidně porodila, CS "už" mám 1, ale na porod to bohužel prý pořád nevypadá, čípek je prý dlouhý a tuhý. Dr řekla, že min.ještě týden by tam miminko mělo být a pak (pokud by se nelepšily ty otoky a tlak) bychom se mohly začít bavit o porodu, tak jsem zvědavá. V pondělí jdu na kontrolu a budu vědět víc.

Bonsaj moc moc moc gratuluji k mimískovi ~R^~;((~;((~;((
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1679  [Dalších 1649 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.