| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

Diskuse pro nové už tu jede tohle je pro ty novější ;-)

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 10586  [Dalších 10486 >>]
kaculda 17148
6.12.2012 8:28:22
Ahoj,
tak jsme vsechno zvladli ;). Cesta se da v pohode zvladnout sa to dokonce jsem si vybrala super pocasi~q~ ( chumelenice, vitr, vsechno mokry a do toho mrzlo).
Akorat v patek jsem se nejak dobre necitila, nachlazena, v pondeli jsem byla u dr., mam zanet dutin, nejdrive zkousela dr. homeopatika a rostlinne propravky a vcera uz jsem nemohla, tak jsem si zasla pro atb. Dneska je mi uz trosku lip~;((
apollo 57827
30.11.2012 10:40:54
Pěkný pátek i nadcházející víkend, Kačul, dobrou cestu do Čech a moc to s oslavou nepřežeň~v~ jsi dobrá,že ses vydala na tak dalekou cestu. Užijte si oslavu a tatínkovi hodně hodně zdraví.~;((~x~
Dooly, asi ano máš pravdu~;)
U nás zatím bez sněhu:-)
Dooly. 12201
29.11.2012 22:06:47
ahojky,

jojo, u nas jsou zaveje ,uz zase musime odhazovat nez chceme vyjet~n~ a vsude se musi krokem,ptz silnice jsou uzke~o~

Apollo,to zni docela mnohostranne~:-D

Kacul,tak si vylet uzijte,pekne si to oslavte a moc ~v~at ti neni:-©~:-D
kaculda 17148
29.11.2012 13:46:54
Ahoj~;),

mam zrovna poledni prestavku, tak nakukuji:). Ani jsem Vas necetla~k~. Doufam, ze vse u vsech klape jak ma a vsichni jsou zdravi~;((.
J. byla vcera jeden den doma, snedla gyros a cibule musela v noci ven, tak jsem ji nechala doma na odpocinuti:).
Ja se zitra chystam s detmi do Cech, jen na vikend, tata ma kulatiny~x~. Mam trochu strach, jeste jsem to sama nejela a ma u nas dneska snezit, tak nevim, jak budou vypadat silnice. Nastesti jede se mnou teta, tak nebudu uplne sama~;).

Tak se mejte s drzte mi palce :-)
apollo 57827
29.11.2012 12:23:24
Dooly, když ono vlastně není ani co psát~d~vše jsem přesně vystihla v těch pár řádcích.
U nás je od rána ošklivo pršelo a teď přestalo. Dooly slyšela jsem předpověď nepadá u vás náhodou sníh?
Dooly. 12201
27.11.2012 16:41:49
ou ou,Apollo,to nezni zrovna dobre:-( napis do denicku...
apollo 57827
27.11.2012 9:42:49
Dooly:-)ráda tě vidím:-) těším se na volno~b~ale to asi každý. Máš pravdu nemá skromná přání zatím také ještě není nic koupeno~l~a doufám, že se o to podělíme s našima. Nestačím se divit s čím chodí O. doma ze školy co mají děti. Skoro každý má notebok tak ho chtěl taky. Vysvětlila jsem mu, že opravdu nemusí mít všechno a stačí mu zatím jeho klasický počítač a ať je vděčný že ho má. Chápu, že doba je jiná bude potřeba mít do školy tomu se nebráním, ale ted?
Snažím se, aby byl také trochu skromný. To se mi snad i trochu daří.
Dooly, já nevím jak bych to řekla. Svatba se současným partnerem:-)nepřipadá v úvahu z mé strany. A od toho se odvíjí i mimi. Možná někdy, ale to bych musela potkat někoho jiného:-) Náš vztah prošel velkou krizí a jsou věci, které nemohu jen tak přejít. Možná napíšu víc do deníku. Tolik od nás.
Ondra mi dělá velkou radost a snažím se ho vychovat tak, abych se jednou nemusela stydět za to jaké chyby jsem uděla v dětství. Bohužel vše pramení z výchovy co to dítě dostane od rodičů.
Hezký den Dooly, pa
Dooly. 12201
26.11.2012 20:15:50
je,ty budes mit hezky dlouhe volno,to je super! a chystate se na hory?

Ondra taky nema zrovna skromna prani:-) a jak ses vubec rozhodla s mimi a svatbou?:-)

apollo 57827
26.11.2012 10:49:54
Dobré ráno Dooly, já se tady stavím, ale když je tu tak pusto~d~
Tak to mne mrzí,že opět nastaly potíže s dýcháním. To moře je ~R^~R^určitě pomůže vám oběma.
Já jsem na tom takhle byla minulý rok a hrabala jsem se z toho delší dobu. Škoda, že nejsi blízko nás doporučila bych tobě i V. návštěvu naší známé (jak jsem psala chodíme celá rodina) určitě by vám pomohla. 1x měsíčně je v Praze. Teď přijede začátkem prosince.
Vánoce, určitě se všichni těšíme na odpočinek~R^ a na dlouhé volno. Zavřeme v práci mezi svátkama a jdeme až v lednu doufám, že beze změny:-)O. si přeje nějakou postavu s krabem, lego, opičí dům, jedna v~l~ěc tak za 3 tisíce. Dárky zatím nemám. Budu dávat pouze drobnosti. A o tom to je. J. odjíždí 18.12 na ryby a vrací se den před Štědrým dnem. Jako každý rok už 10 let.
Dooly. 12201
24.11.2012 20:01:33
teda holky,kde jste kdo ?sem uz nikdo nechodite?

aspon trosku od nas - marodime porad dokola,nastridacku oba.. Viky mel v pondeli ve skole zase problemy s dychanim,tak nam dr doporucila lazne,pojedem nejspis o velikonocnich , k sevrnimu mori.., na 3tydny a jeste muzu s nim,je akorat vekove na hranici

ja jsem porad nachcipana,tolikratco jsem tento rok mela atb,to jsem nemela predtim za cely zivot.Takze jsem rada,ze muzu jet s nim k mori,snad mi to pomuze.A sehnala jsem si i leky co mi vzdy v CR predepisoval na imunitu -IMUNOR . Mne to vzdy pomohlo proti ekzemu a zaroven jsem nezamarodila.Bohuzel v Nemecku to neni povoleny lek,ale podarilo se mi ho sehnat aspon v CR jako samoplatce. Sice jsem za to vyplazla 2400 Kc,ale kdyz pomuze..

Jinak uz se tesim az pujdeme lyzovat. Dneska jsem byli na zimaku zabruslit a paradicka

Ozvete se , jak se chystate na vanoce a co pripravujete pro deticky za darky a jak privitate advent?

Papa,D

[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 10586  [Dalších 10486 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.