| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

Diskuse pro nové už tu jede tohle je pro ty novější ;-)

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 10586  [Dalších 10476 >>]
apollo 57827
12.11.2012 13:04:55
Pěkné pondělí všem, Kačuldo zdravím a ukaž se ~R^ gratulace ke složení zkoušky. Jak můžeš zvládnout školu, práci a děti?~l~máš recept? Připádám si totálně neschopná~n~
U nás je pěkně hnusně vypadá to opět na inverzi~e~
Co Mikuláš, ale Vánoce jsou tady. Letos se stresovat nebudu v klidu nakoupím s předstihem a s dárkama taky nechci blbnout na poslední chvíli, ale jak se znám tak to jinak nedopadne. O. si včera užil cirkus a líbilo se mu.
Kačul a jak se vám bydlí? A co Aklari? Jak se máte holky? pa
kaculda 17148
12.11.2012 10:43:59
Ahojky ;),

u nas je taky pejsek na prvnim miste, ale ja uz psa nechci. Uz jenom kvuli casu, vim, ze by byl chudak porad doma sam a ja jsem i lina na venceni~f~. Mne staci krecek~k~.

Za chvilku jdu na odpoledni, tak uz varim~;). Po 13 dnech makani v kuse jsem vcera mela volno...valela jsem se akorat doma na gauci~;). Ode dneska zase 13 dni....nejak mi naskakali hodiny do minusu, i kdyz jsem nikdy nemela volno~q~. Ale maji hroznej system a ja jako skolacka to mam jeste horsi. No aspon si to tento mesic vyrovnam:). V patek jsem mela praktickou zkousku, trepala jsem se jak ratlik, ale nakonec to mam za 1,75~;((. Za dva tydny jdu do ambulantni pece na mesic, tak uz se hrozne tesim~k~.

Dneska jsem s hruzou zjistila, ze za chvilku je mIkulas a uz bych mela nakupovat male blbiny do adventniho kalendare~5~.

Holciny mejte se, ja se zase ukazu:-)
apollo 57827
6.11.2012 10:28:48
Dooly, ahooooooojjjj. No pejska máme malého a O. si s ním docela vyhraje~;) někde jsem tady dávala fotky už jsou to 3 roky co ho máme:-)
Přemýšlela jsem o tabletu a asi ho i pořídíme. Ne ten nejdražší. Ale, aby splňoval naše požadavky. To bude asi hlavní dárek. Ještě si přeje nějakou postavu s krabem.
Dooly. 12201
5.11.2012 15:50:39
No Vikyho nejvetsi prani by byl pejsek,a kdyz ten ne,tak wii.. no,takze asi wii

psa do bytu nechci:-(
ale predpokladam,ze na tu wii se slozime,nasi , ja a reknu asi i jeho tatovi

co ty?
apollo 57827
5.11.2012 10:55:31
Ahoj Dooly já věděla, že se ukážeš. Zatím jsem nás pouze objednala a to na začátek prosince tak uvidíme myslím, že má oči v pořádku, ale možná se pletu.
Už víš co budeš pořizovat V. pod stromeček? ~3~
Dooly. 12201
3.11.2012 20:10:27
ahojky,

Kacul a dokdy to mas tu skolu vlastne?kolik ti jeste zbyva`heled,mam uz pevnou,zavolame si nekdy?

Apollo tak co,jak to dopadlo u ocniho?Viky ma uz znovu bryle a jeste ma tik oci,to si ale mysli ocni,ze z nervu z ucitelky,takze mame termin na neurologii
apollo 57827
2.11.2012 10:21:52
Ahoj všem pěkný pátek i nadcházející víkend, už se moc těším. Co plánujete na víkend?
Včera jsem byla s O. na 9leté. Vše o.k. akorát nám posílá na oční něco nepřečetl. Tak se uvidí co nám řeknou jdeme za měsíc.
Mějte s a Dooly kde tě mám? Teď už tady budu sama? pa
apollo 57827
1.11.2012 10:54:50
Zdravím,
výroba dýní se nám včera vydařila líbilo se. Dostala jsem i dýňový koláč mimochodem byl výborný a recept celkem jednoduchý. Jako na hrnkovou bábovku smíchat jablka s dýní a nahoru žmolenku. O. si stihl vyrobit ještě malou dýni z papíru a šlo se domu.
Jsme v jednom kole, ale to jako všichni.
Dnes nás čeká 9letá preventivní prohlídka.
Kde se nám toulá Aklari?
apollo 57827
30.10.2012 11:04:57
Aho Kačul, jsem ráda, že jsi zpět na příjmu~R^
kaculda 17148
29.10.2012 20:54:51
Ahoj holciny,

ja se hlasim v plnem nasazeni:), pred chvilkou jsem dorazila z prace~8~, jsem ko.
Nestiham skoro nic, ale aspon hlasim, ze uz jsme jakz takz zabydleny, skolni blok mi skoncil a jsem rada...to bylo zase uceni a pisemek, ted mam v praci trosku oddych:). Na pc je porad Venda, dokonce chodi i na muj FB, ze jeho kamosi maji uz profil, ale ja mu to jeste nedovolim, tak aspon se muze kouknout, co si tam pisou~5~.

I u nas zacala pekna zima a to jeste Johanka nema vubec zimni boty~f~.
Zrovna jsou u nas podzimni prazdniny, J. chodi do druziny a Venda je stridave doma a u tchyne:-).

Mejte se...~3~
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 10586  [Dalších 10476 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.