| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

Diskuse pro nové už tu jede tohle je pro ty novější ;-)

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 10586  [Dalších 10466 >>]
apollo 57827
29.10.2012 11:51:48
Ahoj Dooly zdravím při pondělku máš pravdu je to jako na Vánoce. Včera byl u nás svátek 28.10. tak možná proto běžela pohádka. Jinak Zlatovlásku se Štěpánkem mám ráda~R^viděla jsem bohužel kousek, protože jsem musela dojet O. pro zimní boty a oteplený kalhoty. Ze všeho vyrostl, ale boty kupujeme každý rok nové. Nějak přes tu zimu nevydrží~d~
Dooly. 12201
28.10.2012 13:35:50
jo, tak to me taky snih zaval gril na balkone:-) snad mi nezrezne do pristiho roku:-)

ty jo pripadam si opravdu jak o vanocich,v tv bezi Zlatovlaska:-)
apollo 57827
28.10.2012 10:39:11
Zdravím tě Dooly, máš pravdu je tu pusto. U nás taky napadl sníh padal i celou noc. Teď bych řekla, že to taje a je taková ta cahota. Já jsem nestihla uklidit ani kytky tak to pod tíhou sněhu bylo až k zemi keře všechno. Přišlo to moc brzy. Prázdniny jsou u konce a já bych už nemusela chodit do práce:-)takhle by mi to vyhovovalo. No zítra už jdu.
Dooly. 12201
27.10.2012 16:16:59
Ahoj holciny,

tak co,jak jste si uzivali s detma podzimni prazdniny? U nas budou teprve pristi tyden,ale do stredy musi byt Viky u babicky, ja mam volno az od ctvrtka.Zatim ale nemame zadne plany

Dneska tu napadl snih a hned doost, zadny poprasek..Jsem zvedava jak dlouho se udrzi,treba by se dalo uz pristi tyden zalyzovat:-)

Jak se vsichni mate?Je tu nejak mrtvo~o~
apollo 57827
24.10.2012 13:23:59
Nedá mi to přeju pěkné odpoledne, dlouho nikdo nebyl~l~
U nás je hrozné počasí, ale vypadá to asi jako všude. Taky se někdy ukažte. Aklari co zub? A rýsuje se nová práce?
Já mám od zítra dovolenou a už se nemůžu dočkat~;)ráno si přispíme potom musíme vyřídit úřady. A chceme do kina. Jinak koncem listopadu se chystáme do Salcburku na vánoční trhy :-)
A koncem října jdeme s O. na tvoření s dýní.
Tak pa a příjemný den,
apollo 57827
9.10.2012 10:10:55
Ahoj Aklari, tak to sis užila ten zub tě potrápil. Ale v puse se všechno dobře hojí tak se brzo uleví doufám.
Á po burčáku ti nebylo dobře:-)nesmíš to tak přehánět~t~~j~jednou za čas ale neškodí se pořádně napít.~z~
aklarisa 58062
9.10.2012 9:41:16
Ahojky holky. No, jak jsem mohla dopadnout~Rv Pracovní místo není, kdyby bylo stejně se jede nepřetržitý provoz. Byla jsem se zeptat i do pečovatelského domu.
Včera jsem byla vyřezat osmičku, tak mám napuchlou a bolestivou pusu. Zub mu nešel vytáhnout, tak ho musel rozřezat na dvě pulky a vytáhnout každou zvlášť. Beru antibiotika a ibalgin. Ale co je nejhorší nemůžu se pořádně najíst~8~~6~ Jím krupičky, dětské výživy. Tak snad za dva dny už budu moct kousat. Teď ani neotevřu pořádně pusu na lžičku.
Jinak v sobotu byl relax~v~ Byla jsem s kámoškou v Mutěnicích na burčáku. A bylo to super. Počasí, lidi co jsme potkali atd. No akorát mi to letos cosi nesedlo (snažila jsem moc zajídat, abych se neopila)a asi jsem ten žaludek přeplnila, tak bylo:-©~d~. Takže letos mám odpito a hurá za rok~R^
apollo 57827
8.10.2012 11:02:43
Ahoj Dooly, začínáme od 9 hodin a to majitel dodržuje nechce aby tady byl někdo dřív~d~mám už dost vymožeností tak si nechci víc vymýšlet.
U nás bylo v sobotu nádherně včera už bylo hůř pršelo a bylo celkem nevlídno. Koncem měsíce budou podzimní prázdniny tak se chystám jestli někam nevyrazíme:-)
Aklari jak jsi dopadla?
Dooly. 12201
7.10.2012 10:12:33
ahojky, tak jsem po delsi dobe nakoukla a vidim,ze aspon nejake nove prispevky tu jsou

Kacul,gratulace k novemu bydleni~;)jo a ja mam uz pevnou doma tak si muzem nekdy zavolat:-)

Aklari tak co v nemocnici?

Apollo a ty sis to nerozmyslela s mimi? A nezkusila bys delat od 8-14?

Ja delam od 7-15 a jsem rada,ze tak delam,drive to bylo do 15:45 a i ta 0,45 hod je dost znat..Konecne mame doma trochu klidek:-)


apollo 57827
2.10.2012 10:55:43
Ahoj Aklari, holky, Kačuldo to byla teda rychlá akce. Ať se vám dobře bydlí a jste spokojeni. A byt je větší? Až budeš mít klid tak nám ho pop~g~
Do Ikeii chodím ráda, ale je to trochu z ruky tak tam nejezdíme často:-) možná až bude o víkendu ošklivo tak bych tam zajela:-)
Aklari s prací to je na houby. Chápu, ale pokud to A. zatím vše utáhne tak proč ještě chvilku nezůstat doma. Ale zase nechávat to na chlapovi samotném.... snad brzy něco nejdeš. Napiš jak v nemocnici tam by se mohl někdo hodit jako sanitář.
Holky já dělám jen 6 hodin denně od 9 do 15 a přilítnu s vyplazeným jazykem po půl čtvrtý do družiny a ve čtvrtek tam O. byl s vychovatelem sám. No jak to ti ostatní dělají faktu nechápu. Mám výčitky, že ho tam nechávám, ale zase jak kdy někdy je J. už v poledne doma tak ho vezme. A peníze? Raději ani nemluvím ty nemám taky~d~~b~
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 10586  [Dalších 10466 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.