| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

Diskuse pro nové už tu jede tohle je pro ty novější ;-)

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 10586  [Dalších 10526 >>]
aklarisa 58062
4.2.2013 13:39:24
Bléé- déšť. Tady zatím naštěstí neprší, ale určitě to přijde.
Jinak já se válím se Sabčou.~5~ Střídavě postel, počítač. Za chvilku půjdu pro Simču, takže klid skončí ~t~
Však už o tom nepiš. Jenom když budeš sama chtít.~6~
apollo 57827
4.2.2013 12:36:46
Ahoj Aklari, pryč s chorobama ať jste brzo v pořádku~;((
U nás teď prší a má prý celý tenhle týden~8~
Holky mám s tím problém taky a velký a nikomu to nepřeju. Prostě to posral! Všechno.
Nechci o tom už ani psát.
Co děláte Aklari?
aklarisa 58062
4.2.2013 10:01:00
Ahojky.
Tak teď jsem pro změnu doma s tou druhou. Včera měla 39.8 ~a~ ,Te´d má 38. K doktorce jsem zatím nešla. Myslím, že bude mít to samé co Simča. Uvidím podle teploty. Jestli se jí dnes bude jěště držet ta vysoká teplota, tak zítra půjdem.
Apollo, taky mě napadlo jestli pojedete všichni tři, ale myslela jsem, že ne. Ale je to jasné,že ty děti chcou oba rodiče.
Jinak jsem taky měla na puse dva opary. Jeden ještě odeznívá.
apollo 57827
1.2.2013 11:36:03
Dooly, ano správná otázka. Pojede s námi. Odřídí cestu. Já bych to sama neodřídila. po zralé úvaze je to tak jak je. O. se na moře těší a chce tam i tátu. Chce si vzít prut chodit na ryby. Nechci mu kazit prázdniny.
Včera jsem si došla na kosmetiku. Dopřála jsem si ten luxus po celodenním spěchu honičce jsem zalehla a od šesti večer do osmi....... odpočinek nabytí sil bylo mi hezky.
Chci se věnovat O. a sobě.
hezký víkend všem,
Dooly. 12201
1.2.2013 9:12:07
ahojky,
Apollo,ty se mas, uz zamlvuenou dovcu! a m.s vami nepojede?
My zatim cekame na termin lazni,tak nic nemuzem planovat..

Zatim jsme ted oba zdaravi,no staci ze ja mam jeste fleky po oparech na puse:-))
apollo 57827
31.1.2013 9:16:30
Ahoj Aklari, gratuluji k práci a přeju ať se ti daří a jsi tam spokojená.~;(( i zázraky se dějí~g~
O financích mi nemluv ~8~ taky se s tím teď nějak pereme.
A dneska bude vysvědčení a O. se nemohl dočkat měl být 1 dojka a teď možná budou samé 1. Nějak po konzultaci to rozjel a nosil z M samé 1. Tak bych mu to přála a dnes bude oslava~b~tak jako tak.
Zatím pa~3~
aklarisa 58062
30.1.2013 11:41:20
Ahojky. Teda, ty se máš. Už máte objednanou dovolenou.~R^ Závidím. A pořádně si to s O. užijete. My letos asi nejspíš nikam nepojedeme. Někde tady pod stan. Jaksi nám došli finance. Museli jsme i Sabči zrušit stavební spoř. ~n~ Práce se tady shání moc špatně. Prý je u nás v nemocnici top stav a neberou~e~ Ale včera velká náhoda , mě si tam vezmou.Byla jsem na personálním a pouze brigádně, ale lepší než sedět doma. Tak od 11.2 unora začínám. Budu tam pomáhat na ranní směnu. Pak se uvidí. Jinak jsem doma zrovna s nemocnou Simčou. Tak si to aspoň teď vybere. Měla od soboty horečky a až dnes je zatím bez teploty. Zvládly jsme to bez antibiotik. Byla to jen nějaká viróza - kašlíček, soplíček. ale v sobotu a neděli jsem musela dávat i zábaly.
apollo 57827
29.1.2013 9:59:11
Ahoooooj, tak to ráda slyším,že jsi zdráva. A co v.? Jak se daří mladému muži?
Kolegyně 80letá maminka u televize plakala když byl jasný výsledek voleb. A já jsem z toho rozladěná, protože lid zvolil bolševika na Hrad. Ale je to můj osobní názor někdo se s tím neztotožňuje.
Mám objednanou dovolenou:-) V červenci rezervace apartmánu v Chorvatsku. Nebudeme na nic čekat a pofrčíme s O. k moři. A těšíme se oba dva a moc. Potřebujeme prohřát kosti vyčistit si hlavu a nadýchat se přímořského vzduchu~R^~g~
U nás prší a je tak 2,5 nad 0~8~
Pište, budu nahlížet průběžně ať to tady trochu ožije,:-)
Dooly. 12201
28.1.2013 12:20:14
ahojky,

ja marodila a mela litani tak se hlasim az ted

Apollo,s tema volbama mas naprostou pravdu

ja absolutne neznam jedineho clovek ktery ho volil..a stejne se tam dostal~8~:-©
apollo 57827
28.1.2013 11:28:27
Zdravím při pondělku,
Aklari, trefila, zajímavý by byl smajlík co se směje ~;) No taky to nikomu nepřeju. Je to nepříjemná věc a po tolika letech ve vutahu je to jako když vám vrazí nůž do zad. Ale dost už nepříjemných věcí:-)
Dooly kde se touláš?
Aklari já si to myslela, že tě láká to nemocniční prostředí. No co vždyť si můžeš nakonec při práci i dodělat zkoušky jako zdrav.sestřička. Budou pro tebe mít u vás místo? Tady u nás by tě brali všema deseti~R^ Pracovat ve zdrav a např. v LDN je poslání a klobouk dolu starat se o nemocné a staré lidi a mít k nim hezký přístup. ~R^~R^ Máš můj obdiv. a všichni kdo takhle pracují a ještě se usmívají~:-D
A kde je Kačulda?
Holky pěkný den, jsem zklamaná z voleb, ale nechci to tady rozebírat, ale rozhodně můj kandidát nepostoupil~n~
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 10586  [Dalších 10526 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.