| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

Diskuse pro nové už tu jede tohle je pro ty novější ;-)

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 10586  [Dalších 10516 >>]
aklarisa 58062
26.1.2013 9:18:40
a taky tam měl být palec nahoru. Tak smajliky nebudu používat ,když budu psat z mobilu. Ještě, že jsem ten poslední trefila.
aklarisa 58062
26.1.2013 9:15:11
místo kafíčka tam měl být smajlík co krčí rameny. pišu z mobilu a u toho dotykáče se člověk utne hned :-)
aklarisa 58062
26.1.2013 9:10:04
Taky přeji hezký vikend. Já jsem si netroufala někde vykládat o kurzu, protože jsem se bála kdyby náhodou.~c~ Měla jsem pocit zakrněného mozku a teorie bylo dost. Před zkouškama jsem se 3 tydny intenzivně učila. Na víkendy dávala děcka pryč a od rána do večera se učila. Vůbec mě to nešlo do hlavy a nestačilo mi to párkrát přečíst. Ale musela jsem drtit. Ale vyplatilo se to ~Rv . Láká mě to do nemocnice. A neměla jsem problém pracovat na LDN. Ti lidi potřebuji pomoc. Ale bavilo mě to všude kde jsme měly praxi. Asi proto, že jsem dlouho doma. Apollo, vůbec si nedovedu představit kdybych prožila co ty. Věřím, že to bylo jak ve zlém snu. ~6~
apollo 57827
25.1.2013 13:04:45
Ahoj holky, přeju pěkný pátek a hlavně víkend, Dool, jak ti je? Dostala jsi se z toho?
Aklari, zdravím tě:-) a zároveň velká gratulace k absolvování kurzu:-) ty jsi tajnůstkářka.~;) určitě ti to pomůže při hledání práce.~;(( teď to zkusíš do té nemocnice? A co nějaký dům s pečovatelskou službou tuším, že jsi psala, že máš rodinku? Tam by ti to také pomohlo?
Telenovela? No docela jsi mne pobavila. Myslela jsem, že jsem se probudila do nějakého blbýho snu. Sere mě to neskutečně.
aklarisa 58062
24.1.2013 23:18:16
Tak jsem si ten deníček konečně pročetla a ~e~ měla pěknou husinu. Jak v telenovele~8~
Musíš být opravdu hodně silná~6~
aklarisa 58062
24.1.2013 21:35:45
Ahojky holky. Ne,ne nejste tu sami. I já jsem tu, jen jsem byla teď časově vytíženější. Dala jsem se na učení. Teda na sanitářský kurz. A kromě dětí , rodiny mě přibyla praxe a škola a učení. Bylo to na dva a půl měsíců a bylo toho dost. Aspoň na mě. Učení jsem brala vážně a opravdu se učila.Říkala jsem si , že vám o tom řeknu až to budu mít za sebou. Dnes jsem kurz absolvovala úspěšně. Tak vám teda o tom dávám vědět:-) Tak snad teď budu mít více možností při hledání práce. Jinak taky jsme si prošly nějakou tou střevní chřipkou apod. Do deníčku jsem se jěště nedívala, tak už kuknu co se u vás Apollo dělo. Jinak já jsem kolem taky vánoc dělala nějaké pořádky a čistila vzduch. Tak jsem zvědavá na jak dlouho to bude zase klapat. Zítra musím i pouklízet, máme tu vrstvu prachu. Škola byla pro mě prioritou a taky , protože jsem si na to půjčovala peníze. Praxe mě moc bavila, mám spoustu nových zážitků. ~3~
apollo 57827
21.1.2013 11:04:52
Ahoj Dooly, šla jsi do práce? Tady to také řádí, ale naštěstí jsme ~R^ já chodím do práce ve svetru a mám novou vestu tak se otužuju. Zatím dobrý. Denně si beru pomeranč a vitamin C. O. dávám preventivně echinaceu a držíme se. Klepu~;((
Dooly není nad čím smekat. Snažím se kvůli sobě a O., ale třeba dneska v noci jsem se probudila a nemohla spát, protože jsem myslela na to co se stalo. Mrzí mě to. Snažím se v tom nehrabat, ale ta otázka proč? na kterou nedostávám odpověď visí ve vzduchu. Řekl mi, že to bylo všechno jinak. V pátek i sobotu jsem byla v hospodě s J. chtěla jsem o tom mluvit, ale byl to docela příjemný večer tak jsem nechtěla. Řekl mi, že jak mi odpoledne volal do práce, a potom položil tel. tak ho to všechno mrzelo co se stalo.
Dooly brzy se uzdrav, a kde jsou ostatní? Tady už jsem jen ty a já:-)
Dooly. 12201
19.1.2013 10:07:06
ahojky Apolo,

tak to smekam,ze jsi to zvladla tak rychle~R^

my bohuzel lyzujem,u nas se samo uz jezdi..jneze ja lezim cely tenhle tyden s horeckama a chipajznou

ted uz horecky nemam,ale 4opary :-( a na lyze se jeste necitim..v pondeli se fakt moc tesim do prace -usmrkana,oparova princezna~o~
apollo 57827
18.1.2013 11:19:00
Ahoj, přeji všem pěkný nadcházející víkend. U nás přes noc napadl sníh mrzne a na víkend se čekají velké mrazy~a~ až - 20 tak se máme na co těšit.
Dneska jsem v práci skoro sama bez kolegyň mají obě dvě dovolenou. No někdy to tak vyjde když se to sejde. Ale nevadí mi to. Jsem ráda když tady můžu být skoro sama:-)
Dooly děkuji za odpověď už jsem četla. Je to divný nějak jsem se dostala do stavu klidu přestala jsem to řešit a teď nevím jestli to je dobře nebo špatně.~d~ ono to totiž ani jinak nejde to bych se zbláznila, a potom si řeknu, že je to jeho problém a on si ponese následky znáte Boží mlýny? Chovej se ke každému tak jako když se vidíte naposledy. Někdy mi to proběhne hlavou a vím, že po hubě dostal a ještě pořádně dostane.
Konec už to nebudu rozebírat, hezký víkend, ~3~ Dooly už lyžujete?
Dooly. 12201
17.1.2013 17:04:21
mas tam odpoved:-)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 10586  [Dalších 10516 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.