| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 6714  [Dalších 6704 >>]
Pavlína + Háňa 5/07 53101

Re: Kloni

9.10.2008 20:39:28
Iví jseš zodpovědná a pilná studentka. Znovu před Tebou smekám klobouk. Jsi fakt R^. Manžel jde na konci října, že?
Májo Ty jsi taky obdivuhodná R^. Jiřík vysmátej v listí je úžasnej ~s~.
Hani se dnes venku vodila za ruku se sousedovic Adámkem (je jen o měsíc starší). Smůla, že jsem s sebou neměla foťák. Bylo to nádherný ~:-D.
iví,Verunka, Adámek 52692

Re: Kloni

9.10.2008 19:31:20
Ahoj holky,

opravdu nestíhám. Zítra jedu do Liberce. Sedívám sice u PC, ale jen pro studijní potřeby. Smolim seminárky co to dá. Jedna už je hotová, druhá rozepsaná a čekaj mě ještě 5 napsat. Šílený.
Ale v sobotu se žení brácha, tak se doufám, trochu odreaguju. A když né,tak se aspoň pořádně nažrandim.
Dnes jsem byla s Adámkem na očkování, tak trochu teplůtkuje. Doufám, že zítra až ho bude hlídat manža bude ok.Verunka je v pohodě, škola dobrý. Dnes si byla vyzvednout šaty na svatbu, tak je celá hin. Nejraději by v nich i spala.
Myslim na vás,ale opravdu to časově nevychází.
Májo, Jířa je bourák. Vydrž, za rok už to bude ok.
irlev 29736

Re: Kloni

9.10.2008 18:37:53
Čau tetky :)



A u nás na rajčeti v albu V parku je poslední fotka, jak nosím kluky po schodech - ale je to focený v tmavý chodbě, takže je tam vidět skoro prd. Ale matka soumar to je :)
irlev 29736

Re: Kloni

9.10.2008 18:26:29
Tak konečně večer :) Jirku jsem mrskla do pelechu, Jeník hopsá (bohužel ne sám :), za chvíli vykoupu ještě jeho.

Dneska jsem měla po obědě slušnou krizi, ani jeden nechtěl spát, Jirka nakonec aspoň půl hodinku, jinak řev, hrůza. Naštěstí přišel na hodinku Maják, tak jsem si dáchla.

Odpolko v parku už pohoda :) I teď večer, to už jedeme podle režimu, to jde.

Pavlí, čočky nosí ségra, ale musela si zvykat. Ale nic podrobnýho o tom nevím.

Pavlína + Háňa 5/07 53101

Re: Kloni

9.10.2008 14:47:59
Beo, hlavně když jsi spokojená :-)
Fidor má moc pěkný kočárek. Má ho i Sindy. Okoukla jsem je v ZOO. Přijdou mi fakt vymakaný.

Holky nemáte některá zkušenosti s kontaktními čočkami? Nosila jsem je kdysi před 20ti lety, zhruba. Pak jsem neměla potřebu. Jenže teď mi vadí jak si musím x-krát za den mít brýle, protože mi je Hani zapatlá.
Bea111 57655

Re: Kloni

9.10.2008 14:29:37
Fidor a jeste sem zkoukla Vas...hm ten Vas kocarek mi stale lezi v hlave:-)Andy uz rostou vlasky pekne..uz to ma jak Vildas:-)
Bea111 57655

Re: Kloni

9.10.2008 14:26:03
Jarko zahrada a domecek nadhera...tohle je muj sen...ale holt u starsich domu to nejde nijak lehce...tak myslim ze k takhle upravene zahrade se asi nikdy nedostanu~;(( ale chtela bych:-) svatba vypadala teda famozne a Davidek takyR^
Bea111 57655

Re: Kloni

9.10.2008 13:59:20
Pavlo VEndy ma TFK buggster...ty ma i Jarka...jsou podstatne lepsi nez ty moje.

ja mam Moon Buggy,rekla bych ze jsou tak poplatne cene...staly 3.000,-,nevejde se do nich zadny nakup a nedaji se ridit jednou rukou...oproti sportaku se docela nadru na ruce...ale to mozna u vetsiny golfek...opravdu je pouzivam jako druhy kocar...jako jediny bych je nechtela,to bych radsi investovala vic.

vyhovuje me,ze do nic Vildu nemusim za kazdou cenu pasat,maji takovy sikovny madlo,tak je mam fakt do auta a nebo kdyz jdeme dopoledne jen kolem baraku i s motorkou a on vic tape nez jede:-)
foxyik+Sofie 10/03+ Alex05/07 53565

Re: Kloni

9.10.2008 13:57:48
ahojky,tak jsme dneska byli hromadně u zubaře.Děti jsou OK,byly pochváleni.Já jsem se přiznala,že cítím vzadu na 7 kaz a taky tam byl,no a aby dítka vydržela,tak jsem jela bez injekce.Pak mi ještě vyčistila zuby od pigmentu,to jsou vždycky tak bílý!
Bea111 57655

Re: Kloni

9.10.2008 13:45:01
no u nas to taky neni zadna slava s tema vlasama...porad sem doufala,ze vyhrajou Beakovi geny...ale jsou to mrchy,bude mit asi pochcanou slamu po me
 Názory 110 z 6714  [Dalších 6704 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.