| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Feminismus

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 144034  [Dalších 144014 >>]
Mar.Star 86597

Re: Pátek

6.2.2009 23:59:13
Právě mi uslo 3.leté dítě, které v noci 3h probrečelo, pak se rvalo jako tygr se 3 zdravotníky, po O neuslo a do teď nebylo k uspání, kde mají ty děti tlačítko OFF ?
Kačeřice 41851

Re: Pátek

6.2.2009 23:57:30
Mar. Star, díky za nabídku, případně se ozvu, teď zatím nevím, co bude třeba na další semestr.
Kačeřice 41851

Re: Pátek

6.2.2009 23:56:30
Tak mám dobrou bilanci, ze 4 dětí mi spí jen jednou. Jen doufám, že až ty 3 usnou, tak se to spící neprobere.
Mar.Star 86597

Re: Pátek

6.2.2009 23:56:22
Kačeřice lidi jsou divný ~b~~d~.

Jo, ta moje kamarádka končí Západočeskou univerzitu a říkala, že má spoustu materiálů, takže pokud by se něco hodilo, můžu sehnat ~k~
Kačeřice 41851

Re: Pátek

6.2.2009 23:53:07
Mar. Star, nesmím blinkat ~t~~t~

Takhle jsem já, děsná matka, přivedla do nemocnice J., že mám podezření na slepák. Nešla jsem na ambulanci, ale na oddělení, kde jsem dělala, zavolala jsem si chirurga, ten J. vyšetřil a ptal se ho, kdy naposledy kakal. No a J. si postěžoval, že neví, ale chtělo se mu před odjezdem do nemocnice a já mu to nedovolila a vyhodila ho ze záchodu. (Jen jsem ho odkázala na druhý záchod, abych ten zcela pozvracený mohla umýt). Nevím, proč mě měli všichni za krkavčí matku ~t~
melian 75652

Re: Pátek

6.2.2009 23:28:39
Elindro, co jsi mi to provedla? ~q~ Našla jsem si e-shop Koh-i-nooru, abych se mrkla na ty anilinky a sedím u kategorie "školní a umělecké potřeby" už hodinu a oči mi přecházejí... Snad začnu malovat. :-)
Jahala. 89330

Re: Pátek

6.2.2009 23:14:07
Mar.star to tě lituji puboška odmalična baštila jakékoli léky jak nadržený feťák poprvé udělala scénu ve 4 když jsem jí mazala neštovice~d~ dodnes nechápu co jí na tom tak vadilo.
Zato neteřinku donutit cokoliv polknout byl výkon pro tři lidi a všichni zpocený s výsledkem nejistým~:( jeden jí držel druhej zacpal nos aby nemohla dýchat a otevřela pusu a třetí rychle podával léky naprostá hrůza párkrát jsem asistovala
Mar.Star 86597

Re: Pátek

6.2.2009 23:06:13
Tak dítě je asi zázračně uzdtaveno,ještě nespí...
Dnes jsem za matku hodnou na socialku, místo abych litovala nemocné dítě, tak Bětka po několika měsících dostala na prdel.
Večer měla dostat druhou dávku augmentinu, začala vyvádět, že je to fuj a sama sebe tak nadavovala, že se pozvracela (ještě léky ani nedostala), což mě vytočilo a dostala, taky jsem si vzpoměla jak manža vykládal, že když musel sníst něco co nechtěl, naschvál to vyzvracel~o~~o~~o~.
Poté ATB v klidu polkla a cestou do postele s úsměvem konstatovala nesmím blinkat ...
Jutka 27795

Re: Pátek

6.2.2009 22:26:57
Aha, vidíš, já si zrovna říkala, že to oblíkání obou kousků zaráz se mi nezdá tak hrozný :)) Ale u nás je zázemí luxusní. Otevíralo se to snad v roce 2004, přímo jen na dětské plavání, takže krom bazénu je tam prohřívárna, v dámské šatně ještě odpočívárna s 6 lehátky, kde se dá nakojit, nebo se tam taky převlékat. Ve sprše i v šatně jsou ohrádky, sprchy jsou takové ty kóje, takže se tam vleze plastová židlička, kde si můžeš sedící dítě posadi, atp. Je tam dokonce samostatná větev pro muže - jejich šatna, sprcha a oboje se to spojuje v chodbě k bazénu, takže když jdem s MN oba, můžeme si děti "posílat" :DDD
Šmatla 37247

Re: Pátek

6.2.2009 22:06:21
On to byl tenkrát prostě dobrý tah od provozovatele bazénu. Pronajímali menší bazén lektorce, která dělala plavání s maminama pro děti od 3 měsíců do asi 2 let (samozřejmě ne společně - po skupinách dle věku) a zaregistrovali čekající starší sourozence - no tak zkusili otevřít kurz plavání bez rodičů pro děti od tří let - ve stejný časy, jako to miminčí plavání - a ono se to chytlo. Ale netuším, jestli to ještě funguje. Provozovatel měl sice výborný nápady, ale naprosto příšerný šatny, kde se to s malýma dětma fakt moc nedalo ... minimum prostoru, kromě plechových skříněk vlastně nic, co by ti pomohlo nějak ty děti zkoordinovat nebo někam na chvíli usadit ... navíc se v tom stísněným prostoru vždycky mačkalo děsný množství maminek s dětma - to bylo tak na to, dát si doma znova sprchu ~d~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 144034  [Dalších 144014 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.