| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Proč ženy nedokáží držet při sobě?

Angello, ale kdepak, teď sis něco přimyslela ty. Já jsem si tvůj článek nevztáhla na sebe. Jen jsem tě opakovaně upozorňovala, že ve snaze zamezit něčemu nepěknému sklouzáváš k podobným metodám, jako používají ti, kdo dělají to nepěkné. Úmysl dobrej, ale konce můžou být všelijaký. V průběhu diskuse jsem tě upozorňovala na situace, kde se to stávalo. Namísto toho, abys to vzala jako informaci, ses rozhodla vnímat to jako úmyslné prudění - to je mi sice líto, ale není to můj problém. Tím ale sama narážíš na limity toho postupu, ke kterému sama vyzýváš - já píšu něco a ty to interpretuješ úplně jinak. I proto jsem jiné přispěvatelce - omlouvám se, zapomněla jsem nick - psala o tom, že není dobré číst mezi řádky, co v nich nebylo psáno. Protože pak člověk reaguje na vlastní představy, ne na to, co druhý skutečně sděloval. A na tom chceš zakládat hromadné boje za čistotu Rodiny? ~;)

S čím nesouhlasím, je to vyzývání k jakémusi "sesterstvu", které toho přece má tolik společného - ne, jsme všichni jiní a skutečně bychom si všichni měli být vědomi toho, že jsme na veřejném fóru, že všechno co tu píšeme, jako bychom veřejně vykřikovali na náměstí.

Myslím, že základ pro většinu lidí tady je normální slušnost a empatie, každý ji má jinou a má jí jiné množství, někteří ji taky nemají vůbec. Ale myslím, že to jsou dostatečné regulační mechanismy. Když se dobře podíváš na průběh jednotlivých diskusí, tak ani ve chvílích, kdy se hodně lidí do někoho - ať oprávněně či neoprávněně - pouští, není ten člověk osamocen, vždycky mu přichází někdo na pomoc.

A osobně si myslím, v porovnání s některými jinými fóry, že Rodina má ještě v tomhle ohledu velmi slušnou úroveň. Vždycky se tu diskutovalo, názory se říkaly a říkají třeba i tvrdě, ale těch, kdo pro vlastní potěšení ostatní nesmyslně deptají, je tu minimum.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.