| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Proč ženy nedokáží držet při sobě?

Kudlo,a vidíš já nevidím na stížnosti na kohokoliv nic špatného,pokud je evidentní,že ten dotyčný buď neplní své povinnosti za které je placen z našich daní,nebo pokud o tom mám své pochyby,tak se optám jak to je...tohle je zakořeněné z doby minulých,i já to mám tak alibisticky na hranici...jako že souhlasím s tím,když někdo takto jedná (optá se,ohlásí-pokud si je jistý),ale než bych se dokopala k tomutéž,tak by mi to muselo vadit ještě o chlup víc.

Spokojenost s prací lékaře ale například spočívá i v tom,že ten dotyčný mimimálně dodržuje zákony...on sám prohlásil,že je dodržovat nebude,protože jeho právníci mu radí něco jiného...kdybych se na jeho postup zeptala na MZ,taky by to bylo udávání? A taky by to mělo jen oporu v diskuzi,stejně jako podezření,že chatuje v pracovní době...

Díky Kilimu jsem četla ten mail a šlo opravdu o zeptání,a opravdu na výzvu/hecování ze strany Kiliho.
Ano,nesouhlasím s posláním mailu jako "zbraně" v diskuzi,ale co vím,tak právě Xanajka s Kilim vůbec nediskutovala,aspoň jsem jí tam nezahlídla...nicméně prostě tohle být nemělo dáno vůbec do kontextu s danou diskuzí,ale zase na druhou stranu...právě v té diskuzi se to řešilo (ano,tam to třeba nemělo co dělat,budiž),takže prostě je to celé provázané....

No,a co se týká Kiliho v diskuzích,nevadí mi ostrá diskuze,ale vadí mi styl,kdy jde o to,druhého člověka shodit (nejen u něj,jasně),vadí mi automatický přístup k ostatním,jako jemu nehodným,podřazeným (a že za sebou mám diskuzí s dotyčným nickem dost a diskutuje tak s každým,kdo s ním nesouhlasí)
Takže s ním diskutuji jako s Kilim a shazovat se od nějakého Kiliho nenechám ~b~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.