| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku V jedné porodnici…

Nechápu, proč se autorka článku nemohla domluvit na termínu, který by vyhovoval oběma stranám. Jsem momentálně těhotná, prohlídku porodnice plánuji a termíny mají všechny tři u nás ve městě vypsány až do léta. To si snad může každý zařídit. Nebo se telefonicky domluvit na kompromisu.
Taky si teď domlouvám pediatra a když jsem tam volala, že bychom s manželem chtěli přijít si promluvit s panem doktorem, tak mi bylo řečeno, že momentálně není vhodná, protože jsou chřipky a pan doktor by neměl dostatek času. Naprosto to chápu, budu tam volat přístí týden a domluvíme si termín.
A pokud se tu někdo ohání zdravotním pojištěním - tak v obchodě si za služby a zboží taky platíte a přesto se nedomáháte předvedením zboží či prohlídkou prodejny mimo prodejní dobu, ne?

A ještě mě teda šokuje dovolávání se ženské a těhotenské soudržnosti! Taky se mnou cloumají hormony, ale o rozum jsem nepřišla. Souhlasit s někým jen z důvodu stejného stavu mi přijde nízké ~Rv Pokud se dotyčný pak doktor vyjádřil jízlivě o těhotných, měl se ohradit především autorčin manžel, kterému ta slova byla určena. Já si jako čtenářka článku můžu maximálně myslet něco o primitivovi. Názor na jednání autorky článku mi to však nezmění.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.