| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ve Svojeticích nebydlím, mám to relativně blízko a nějaké známé tam mám. Vím, že si stěžovali na několik věcí- bývalé zastupitelstvo obec hodně zadlužilo, takže je bez peněz. Je tam ten ranč- když pořádají nějaké akce, tak je ve vsi hlučno. Je tam takový větší provoz lidí. No a poslední věc je, že ti známí mají okolo domu hodně chat a chataři mají úplně jiné biorytmy než usedlíci a přes léto je to dost ruší. Je jasné, že když jsem na chatě na dovolené, tak si to chci užít. Grilujou, opravuju chajdu atd. Ale když tam celoročně bydlím, tak tyhle věci dělám jindy a každovečerní grilování přecejen ruší.
Jinak okolí je pěkné, je to v sousedství Voděradských bučin, ten les je překrásný. Snad se ti ozve někdo přímo odsud.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.