| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dušička

"Ale po půl roce začala Markéta svého rozhodnutí litovat, kamarádky kolem přicházely do jiného stavu a rodily děti a oni neměli kromě drahých dovolených nic" No nevím, jestli půl rok odkladu může za případné další problémy s otěhotněním? Navíc, kolik se dá stihnout za půl roku drahých dovolených :-)) Článek je jednostranně zaměřen proti lidí kteří si prostě užívají a vědomě odkládají rodičovství. My jsme si s manželem pořídili dítě v mých 30, jeho 35. Neplánovaně (vysazená antikoncepce ze zdravotních důvodů). Taky jsem byla zděšená a spíše stresovaná než šťastná, termín porodu byl pro mě jako konec dní, snažila jsem se stihnout co to šlo. Taky první dobu jsem byla na mateřské nešťastná. Žádný zázrak se nekonal. Lidi mají mít dítě když to v sobě cítí.Malého mám ráda ale mateřský typ nejsem. Manžel mi taky přijde že moc ne. Vztah se mezi námi zhoršil. Malého dáváme na prázdniny k babičce a tehdy cítíme oba, že je nám líp :-( zní to hrozně, já vím. Ale prostě jsme se tak narodili a nejsme rozmnožovací typy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.