| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku "Mami, poslouchej mě" aneb boj o dort

Úplně to vidím v živých barvách, u nás to bývá jiné, ale na druhou stranu v lecčems podobné. Pousmála jsem se nad reakcí manžela, přesně takhle by reagoval i ten můj :) ale hlavně by zcela jistě po přečtení tohoto článku se divil, proč to tak autorka řeší, proč tím tráví tolik času a proč se tím nechá tak "trápi", resp. proč my ženy (matky) tohle všechno vůbec řešíme.. měl by také pravdu.... prcek stejně z té oslavy celoživotní zážitky mít nebude..stačilo by jen posedět u kávy a sušenek a pohrát si s ním :) i já jako objektivní čtenářka bych řekla, proč to autorka tolik řeší, o nic moc přeci nejde...ale jako možný protagonista příběhu vím, že bych v obdobné situaci to asi nezvládla "neřešit". Např. momentálně řeším, že maminka mého manžela kupuje na náš balkón květiny, zdá se jí to málo "barevné" a sousedi to mají barevné...to že mi ty chryzantémy připomínají hřbitov a prostě je nemám ráda, nejde vysvětlit..takže prostě jednoho dne objevím, že jsou na balkóně (ani nevím jak dlouho :)). Když to říkám manželovi, tak mi řekne..tak je vyhoď :) a nebo jí je dej zpět. Škoda je, že člověk nevidí do hlavy "těch druhých" tj. třeba autorčině matky, jak to asi tak prožívala ona v tu chvíli...opravdu jí to trápilo, že "její" dort nešel na odbyt nebo převážila hrdost, jak to její dcera pěkně zařídila...uvidí se na 2. narozeninách, zda doveze či nedoveze :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.