| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku "Mami, poslouchej mě" aneb boj o dort

ahoj, já mám takovou tchýni.
NIKDY se neřídí předběžnou dohodou, na oslavu narozenin vnučky se podle ní (aby jí vyhovoval termín) přehází plány naší rodiny, mých rodičů a bratra s rodinou, všichni všechno připravíme - a ona že si vzpoměla, že nezalila kytky na hřbitově a tudíž dnes nemůže - nebo nějakou podobně neodkladnou záležitost - a to je pokaždé.

letos jsme si asi 6x všichni v okolí přehazovali dovolené o prázdninách (s bráchou pod stan, s rodiči k moři, se švagrem 14 dní v zahraničí...) aby jí vyhovoval termín, kdy pojedeme na týden s ní, aby nám týden před odjezdem řekla, že si na nás nebude brát dovču, že si jí radši vezme, až nám bude hlídat psa (trest pro nás za to, že s ní jsme měli jet jen na chalupu, zatímco s našima k moři)

někdy bych jí nakopla, ale nejlepší je to neřešit.
připravit si vše podle sebe a co přiveze kdo navíc - sní se, nesní se, zbytky rozdat... a neřešit, je to marné, akorát to vnese nepohodu a přinese naschvály pro příště...

a mě když tchyně dá něco, co nejíme a řekla jsem jí to, normálně jí to příště přivezu zpátky a řeknu, že nám to omylem zabalila. po několika takovýchto trapasech už to nedělá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.