| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku "Mami, poslouchej mě" aneb boj o dort

Tak tak, kdyz nekam jdu, vezmu sebou cestou neco k jidlu - nejcasteji krabici chlebicku, protoze ty se sni vzdycky a u nas je lahudkarstvi, kde je delaji velmi dobre a maji otevreno kazdy den. Stejne tak, kdyz jde nekdo k nam, stavi se cestou treba v Pannerii a vezme sebou neco ke kafi. Asi mam stesti na same kamaradky, ktere si svou dulezitost a sebevedomi nebuduji na hospodynskych schopnostech a svuj cas vyuzivaji ke smysluplnejsim vecem.
Oslavy, pokud bych uz nejake organizovala doma, nechavam na domluve, na kulinarskem poli se nevyzivam /i kdyz umim, nebavi mi to/. Moje mama je nastesti stejna, takze cile objednavame dorty a jine pochutiny a jsme rady, ze jsme spolu. S tchyni se nestykame, takze tam to resit nemusim.
Oslavu prvnich narozenin naseho syne jsme delali ve Clovickove, nevysla ani nijak draho a bylo to super - pozvane deti nasich pratel si mohly hrat, my si pokecali, udelalo se plno fotek, na dort doslo taky. Nejak mi nenapadlo, ze bych to mela delat jako prezentaci sveho dokonaleho materstvi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.