| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dostáváte dárky od svých dětí k Vánocům či narozeninám?

Ahoj mam dve deti 9 a 14 let.Jeste tak rok dva zpatky syn veril na Jeziska a ja za to byla vdecna :)Dcera kupuje male darecky asi tak od jedenacti let a u syna se letos necham prekvapit.Jsem taky rozvedena,letos budeme na Vanoce podruhe sami a protoze jsem se bala,jak bude reagovat loni syn na to,ze nemam nic pod stromeckem ,kdyz jsem preci "vubec nezlobila" :)tak jsem dala kamaradce penize a maly seznam veci(knizku,tricko,sampon) a poprosila ji,at mi neco koupi a necha zabalit a mela jsem prekvapeni i ja.Jinak k svatku a narozeninam jsem vzdycky neco dostala at obrazek,kdyz byli oba mensi nebo kyticku,sladkost...Penize ode me dostavaji formou jakehosi kapesneho,ale uplne jen tak to neni(mne taky nikdo nikdy nic zadarmo neda)..takze maji jednu domaci praci jako "povinnost"pomoci a k tomu jednu placenou :)Zatim to funguje dost dobre..Znamky ve skole nehodnotim...kazdy je uplne jiny,ale dostavaji malou financni premii,pokud cely mesic nic do skoly nezapomenou:)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.