| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Další dítě? Ne!

"Dnešní doba" je různá. Já mám taky jedno dítě. Původně jsem chtěla tři. Ale bohužel bych je neuživila. Rozvedla jsem se, když bylo dítku 5 let, otec na něj nadále odmítl dát cokoliv. A živit dítě z jednoho malého platu, chodit přitom do práce a bát se, že když onemocním já nebo dítě, nemáme na chleba, to myslíš tou "dnešní dobou"? Zažila jsem si s penězma svoje a tvrdím, že děti maximálně dvě. A že by nám pomohla celá slavná "státní sociální péče", tak ta nás spíš buzerovala, když jsme se střetly. Nezapomenu na den, kdy mi chtěli dítě sebrat a dát do kojeňáku jen proto, že jsem neměla práci a tudíž ani příjem! Kdyby mi pomohli sehnat práci, ale to bylo na dámy příliš. Nakonec jsem sociálku vyhodila a byla jsem na tom o něco lépe, aspoň bez buzerací. Díky, s těmito zkušenostmi je i jedno dítě moc!!
PS: nejsem nemakačenko ani Romka ani podvratný živel. Mám VŠ, takže chování sociálky na mne bylo fakt silné kafe. od té doby je nemůžu ani cítit, krávy namyšlené.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.