| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Také jsme začínali bez koloodrážedla při 1. dítěti, kdy to ještě nebylo rozšířené. Tříkolka mi připadá opravdu zbytečná. Ke kolu jsme pořídili i vodící tyč a te se nám moc osvědčila, už jen při pomáhání dítěti přes obrubníky, přes silnici a do kopců. když mi kluk začal ujíždět a nenechal se kontrolovat, prostě jsem mu sundala postranní kolečka a vodila jsem ho za tu tyč-už nechtěl, abych ho nedržela. Takhle s kolem bez postranních koleček, ovládaným ze zadu tyčí jsme už projeli opravdu snad všechny terény a v rychlém tempu prošli několika km trasy. Za tu tyč jsem ho musela vodit pár měsíců, než se tu rovnováhu naučil.

Koloodrážedlo opravdu není špatné, je lehčí a skladnější, než kolo, můžeš ho vzít ssebou takřka všude, narozdíl od kola, kdy mnohdy vzniká porblém kam s ním, aby ho někdo nešlohnul..Ale ničí se dost botičky při brždění a také i malé dítě na něm může vyvynout dost velkou rychlost, aniž by na to bylo úplně zralé. Ale je to super věc pro malé a křehké děti, př. bojácnější děti (je kontakt se zemí), takže i ty mhou zvládnout kolo o dost dříve, než kdyby koloodrážedlo vynechaly.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.