| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No guru, byla jsem zvědavá, jestli také zavítáš s nějakou reakcí, ráda čtu tvoje názory a zrovna včera jsem si počítala celý blok RaR a našla tam tvojí reakci, že ti jde uplatňování lépe než hubnutí a tak mě vlastně napadlo tohle dnešní téma~:-D.

Kurz určitě absolvuji, moc mě to zajímá. Neočekávám od sebe, že se ze mě stane poklidná maminka připravená se správnou reakcí na cokoliv, to by děti asi taky neocenily. V příkladech uvedných v knize se do dneška vidím, co mě tak prudilo, co mě štve do dneška, do dnes nemohu vyslovit svuj názor páč možný je jedině fakt, že papouškuji co mi doma manžel navrkal a to nemusím vyvracet ani obhajovat, páč je to tak a basta~d~. A jednoduše nechci, aby ani podobné pocity měly moje děti a to je ohromná motivace.

JInak co se plácání týká, taky jsme to chvíli dělali, prostě "ditě musí vědět co smí a co nesmí!" no né? ....no NE! došla jsem prostě k závěru, že svojemu dítěti to vlastně dokážu vysvětlit. Že mi to neustálé opakování a především duslednost leze na nervy méně než to, že jsem pak nemohla spát z toho, že se cítím blbě, protože jsem ho za takovou prkotinu (např. vybírání hlíny z kytek nebo já nevím) potrestala plácnutím. Dokážu být dusledná a tam mě hodně vždy podpoří návštěva u jednoho z našich příbuzných a tam si vždy ukojím své pocity dobrého mateřství, protože tam nemají o pojmu duslednost moc páru a děti ani nebijí a to si někdy říkám i bohužel... i když bičovat by měli teda spíš sebe~a~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.