| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moc pěkná diskuze ~t~
Mě je třiadvacet let, VŠ jsem po 1. roce opustila, protože jsem zjistila, že to není moje priority, 3 roky pracuji, vydělala jsem si dost, máme s přítelem koupený a zařízený byt, jsem naprosto samostatná a že nejsem vdaná? Holt jsem romantik, který si vysnil svatbu o 200 lidech a když si spočítal kolik by to stálo, tak raději zvolil variantu mít raději dříve děťátko. Potřebujeme s přítelem mít důvod žít a mít tu zodpovědnost a zároveň radost z někoho, kdo vyšel z nás.
Když jsem šla na endokrinologii, že potřebuji kontrolu protože chci otěhotnět (měla jsem v pubertě problémy), tak na mě spustil, jestli jsem se nezbláznila, že jsem mladá a mám celou život před sebou ~a~, byl tak nepříjemný, že jsem se pak rozbrečela ~n~
Fakt dobrý.
Přitom gynekolog říkal, že je rád, že mám rozum... Že nečekám až to bude "moderní" a že budu zdravá matka. Tak já nevím. O miminko jsme nakonec v 9.tt ~n~ ale budeme se snažit o další, je plánované a přejeme si ho z celého srdce. I když to nikdo moc nechápe, v práci to nikdo neví, protože vím, jaký na to mají všichni názor ~o~ - 30 let min. věk na dítě.
Mojí babičce bylo 36 když jsem se narodila (babičce, ne mamce, té 18 ~y~)a nikdy jsem jí neslyšela říct, že to by něco změnila, ať počkám, nebo tak! Naopak!
Vypadám taky spíš na 17, vím, že budu za divnou, ale je to moje rozhodnutí, cítím se zralá a že je správný čas, mám chlapa, který si nepřeje nic jiného (je mu 31), tak jdeme do toh! ~z~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.