| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak nevím, s čím chceš poradit~d~ Ano, já jsem absolutně nežárlivá. Nikdy jsem na nikoho nežárlila, ale očekávám, že mi manžel říká pravdu, resp. nenutím ho říkat pravdu, jeho život je především jeho život, ale nesnesla bych, kdyby mně lhal.
Pamatuju si jednu malou lež, hned na začátku našeho vztahu, kdy jsem seděla naproti něj v koktejl baru. Zazvonil mu telefon, viděla jsem napsáno "Kačenka". Kačenku jsem trochu znala, byla to jeho bývalá přítelkyně. On s telefonem okamžitě odběhl do kouta a pak se vrátil s tím, že mu volali z práce něco důležitého. Tak jsem se ho narovinu normálně zeptala, proč mi neřekne, že mu volala Katka. Že je to přece jeho věc, kdo mu volá. Byl trochu vykolejený (ona Kačenka byla dost žárlivá), ale myslím, že už se naučil, že mi absolutně nemusí lhát, protože já jsem jeho manželka, nikoliv pedantka, učitelka a ani ta, co ho chce vyslýchat nebo nedejbože vlastnit...

Nerozumím tomu, proč si lidi neříkají věci narovinu. A moc jsem z Tvěho příspěvku nepochopila, o co jde... Nicméně se ho normálně zeptej, navíc, když Ti lhal už několikrát, těžko se jen tak "přizná".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.