| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevím co bereš za antidepresiva, ale ty "nové doby" už nevadí ani v těhu - to mám ověřené. Žes popíjela alkohol to moc bezva není, ale pokud to dítko zvládlo až do teď tak to pravděpodobně zvládne i dál. Tady to není o tom, jestli jíš zdravě nebo ne - ty ho prostě nechceš i kdybys jedla jen tu nejzdravější stravu a alkoholu se nikdy netkla. To je mi moc líto - myslím tato nespravedlnost, že takové jako ty otěhotní hned - ale víš ... nechci přivolávat nic zlého ale třeba jednou zatoužíš po miminku a ono to pak nepůjde a ty si budeš celý život vyčítat co jsi udělala za kravinu.
I s dítětem určitě bude možné školu dodělat - i s dítětem se ještě dostaneš mezi lidi, jen prostě nebudeš rozběhaná holka, ale budeš mamina s pokladem, s dítětem které je tvoje!
Ani já moc nemám pochopení pro takové zbytečné potraty. Hodně holky řeší potraty kvůli postižení, tohle všechno dokážu pochopit, ale zbavovat se dítěte je proto, že máš pocit, že teď na něj nemáš čas - promiň to sis měla rozmyslet dřív než si začla s jeho tatínkem spát. A vzhledem k tomu,že o antikoncepci nepíšeš tak je mi na 99% jasné, že prostě nebyla - že sis beztrestně užívala - ale ona to holka moc beztrestné není - teĎ to vidíš a je to tvoji noční můrou. Škoda že je noční můrou malé miminko, které si k tobě razí cestu ....

Z takových příběhů je mi moc smutno ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.