| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lenikoc, az ted jsem docetla ty vsechny prispevky na tvoje tema.
Teda musim ti rict, ze na to mam jednocnacnou odpoved.
Tebe trapi, zda budes rozlisovat deti r ( IVF nebo prirozene pocet)? To vsechno te trapi jen proto, ze jedno ditko mate, a poridili jste si jej doma pod porikou.Chteli byste dalsi, ale asi to jeste neni velka touha, take to srovanavas s 1.tehotensvim.

Ja ti reknu svuj pribeh, kdyz pred lety mne posilal muj gynekolog do CAR, tak jsem si porad rikala, ze se bez tak podari doma.~t~ a IVF neni pro me ....

Chte to cas ... po case jsem pristoupila na IUI s tim ~z~~z~, ze je to skoro jako doma. Po 4 IUI a po peti letech snazeni jsem se konecne rozhodla pro IVF( 1 neuspesny ET).
...No a ted ... ted mi jedno, jakym spusobem budu mit dite -ja proste chci byt tehotna, chci mit mimino a tlacit kocar.
Dnes uz na nic jineho necekam, protoze po tech mesich cekani, uz me ani nenapdne, ze bych jednoho dne nedostala ty zasrana kramy.

Nic si s tim nedelam, nestesuji a nepremyslim, ze do toho centra chodi nejaci " cizi " lidi, pred se se me to netyka. Chodim tam a rada, protoze vim, ze je to jedina ~;((~;(( cesta, jak se dostanu k tomu ditku.
Kdyz jeste pridam, ze muj slavny manzel se mnou spi tak 2-3 do mesice,tak vim, ze IVF je mou jedinou nadeji.

Takze pokud zatim mate malou touhu po diteti, a taky neznate ten pocit, kdy se vratis z prace a zjistis, ze tam je prazdny barak, a zadny detsky smich, hracky, postylka a velka kukadla ....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.