| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Angličtina na základce? Z mých zkušeností k ničemu

Moje zkušenost s angličtinou na ZŠ: syn (třeťák)chodí do školy, která se "prsí" výukou angličtiny od první třídy. Chtěl chodit, tak od té první třídy chodil. Nečekala jsem zázraky, ale výsledek byl ještě horší, než můj předpoklad - za dva roky pár barev a počítání do deseti (možná do dvaceti). Od třetí třídy povinná AJ dvakrát týdně, výsledky opět tristní, není schopen říct jedinou větu, plete se mu jedno přes druhé. Neumí prostě skoro nic (a to není v žádném případě hloupý, je ve všech předmětech jedničkář). Nezbyde, než od příštího roku ho přihlásit do nějakých kvalitních kurzů (za těžké peníze ~n~ ), zatím to s ním doháním sama. Dcerka chodí do školy, která výuku jazyků nijak speciálně nepropaguje, nicméně od první třídy mají také možnost angličtiny, začala chodit a umí už tolik, že se nestačím divit - prostě štěstí na šikovnou paní učitelku. A tak to podle mne na většině základních škol je - jen a jen o náhodě, na co zrovna natrefíte. Je to velká škoda, že ve věku, kdy by děti měly možnost naučit se jazyk perfektně, bez přízvuku, nemají všechny tu příležitost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.