| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Angličtina na základce? Z mých zkušeností k ničemu

no moje deti krome nejstarsi ta bohužel o tu možnost prisla přistehovali sme se...
ale ve školce je angličtina uči ju stejny človek jako deti ve škole----děti ho maj moc radi jmenuje se františek...s každou vekovou skupinou probira angličtinu individualne s detmi ve solce formou her ale mluvi se anglicky sem tam česky...učitelky ty zase pak do dalsi hodiny s temi co do angličtiny chodi procvicuji anglicke basnicky pojmenovavaji veci tak jak proste to učil angličtinař...rocne to stoji cca 1000kč

ve skole s prvnaky kteri neumeji jeste psat a cist vllastne ted pokračuje vyuku ktera byla započata snema už ve skolce takže jen navazal......ostatni deti s druhe ,třeti čtvrte a pate chodi take......a pochyti od nej vicero anglicky nežli na same vyučovaci hodine ktera je u nas od třeti třidy povina...takže ma dcera ve třeti ma 3x tydne normalne vyučovani angličtina plus kroužek kam chtela chodit sama.....a angličtina ji jde fakt skvele na to že ma zasebou teprve pul roku...zezačatku si chodila pro rady k mladsim sourozencum mimu prvnakovy ktery anglicky už dva roky se učil a kacce ve skolce ktera tam ma anglictinu taktež druhym rokem....nemužu si stěžovat......
akorat bych vymenila učitelku s prvni třidy je to taková krav..a.. že to až boli deti si musej ulohy pamatovat ona jim nepise domaci ukol co kdo ma delt už od prvniho dne kdo zapomel nebo si nevzpomel ho nechava po škole...ucebnice si pry brat nemaji pry si musej zapamatovat veci co se učili....sešity jim dava jen ten co do nej maj neco doma psat...a tak ja jako rodič nemam prehled o nicem...a nejen ja na nu nadavama...
u holky jsem byla v prvni zvykla že mela zapsane co kde ma delat,veskere učivo jsem mela kdispozici takže jsem mela vse pod kontrolou a vedela co a jak ale u teto kravy to nejde a už jsem po ni i vyjela že nemužu denne chodit do skole a ptat se jako kráva zdali ma nejake ukoli,chodit kontrolovat synovy veci ktere ma ve skole a ktere si nemaji brat domu...ta učitelka je krava s velkym KKKKKKKKKK..jenže nikdo neni na vymenu......~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.