| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rozvod je horší než rakovina

Tak pardon, Markéto,
ty grafy jsou nejspíš pěkná pitomost, stačila mi první várka a dál odmítám se tím zabývat. Kdo to dal dohromady, proč odporují grafům v ČR? Odkaz nemám, mám v nějaké knize. Pokud jsem si našla správný překlad, tak mě zaráží následující:
scurvy - kurděje? - proč to evidují??? není snad infekční
measles - zarděnky, spalničky, příušnice - vůbec nezachyceny žádné komplikace, jen úmrtnost, ani tam nevěřím, že v 6O.letech byla nulová
na TBC se umírá i dnes, jak to, že v 60. letech se dle grafu téměř neumíralo? pertussis - černý kašel - zajímavé - dle svědectví mých babiček na černý kašel mimina umírala hojně i během 2.světové - stejně jako na záškrt - nejčastější miminkovské smrtelné nemoci. V grafu strmě klesající ???
scarlet - spála? proti té se neočkuje vůbec - streptokok.infekce
influenza - chřipka - není u nás povinné
proč tam nejsou další nemoci, proti kterým se očkuje? Asi by ty grafy nepotvrzovaly podivné závěry, které z nich asi autoři vyvozují.
Sorry, končím a doporučuji zdravý rozum!~5~~5~~5~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.