| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsme zvítězili nad příkrmy

~;)milé dámy,
musím se přidat, mému synovi je patnáct a teprve v pubertě mi začal něco jíst.
Do 14ti měsíců pouze kojení a ve velice dobrém rozmaru mrkvové pyré- dodnes pamatuji slovo ,,neceš,,~t~ od názorů lékaře - vyhladovět ( nefungovalo), až po názory rodiny, že jsem špatná matka - jsem vytrvala( v mém dětství jsem měla stejné problémy a nepomohlo nic) se slovy ,, ztloustnout může vždycky. Po mrkvi jsme začali jíst sýr, těstoviny, rohlík, kečup.
Do desiti let jsme se stravovali - ryba,špenát,polévky( bez kousku masa) jablka,mrkev, sýr v jakékoli podobě, rohlíky, ( sýrová pizza)suché přílohy a kečup, jogurty, mléko ( mléka je schopen vypít průměrně litr denně)- ~t~ například dovolená v bulharsku - špagetty..špagetty a špa~t~
Do současné doby jedenkrát angína, neštovice, jedna zlomená ruka při pádu na rampách ( 2m výška o kraj betonu), zuby bez jediného kazu, výška 170- váha 58 kg,~y~ postava sportovní ( ani sport ho nedokázal vyhladovět) stále jsou jídla co by nesnědl, ale jídelníček se nám rozrůstá. Tak jsem asi měla štěstí, nebo jeho tělo vědělo co mu stačí a opět hlásím ztloustnout muže vždy.. nechme je tak...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.