| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

myslím, že se to nedá říct obecně, jak je to správné...

- syn byl a je velice temperamentní (nikoli hyperaktivní), kolem jeho 2 let to bylo fakt hustý ~t~ pořád běhal, utíkal, strkal do dětí, když by třeba měl jen vteřinu počkat na klouzačku, z klouzaček pak skákal atd.... soustředila jsem se hlavně na důslednost u opravdu podstatných věcí a pak na to, abysme oba přežili... "milovala" jsem rady matek klidnějších dětí ~l~... dnes je mu 7 a je sice stále temperamentní, ale bezproblémový doma, ve škole, na kroužcích... dobře se učí, sportuje, vše mu jde tak nějak samo a skoro do ničeho ho nemusím nutit...

- dceři jsou teď akorád 2, je sice také dost temperamentní, ale je to úplně o něčem jiném, většinou chápe hned, co ano, co ne..., nápady má sice divoké, ale prostě poslechne, až jsem kolikrát pozitivně v šoku...

jsem ráda, že jsem je měla v tomhle pořadí, syn "nasadil laťku" velmi vysoko ~t~, takže mám pocit, že s dcerou teď je absolutní vegáč... a přitom na cvičení, na hřišti apod. mi lidi říkají, jakou máme divošku, že se nezastaví ~t~~t~ a já se jim divím, protože mi přijde takřka klidné dítko ~2~ i když samozřejmě vidí, že proti jiným dětem je často živější

takže je to velmi relativní... jak děti, tak maminy mají každá svoje měřítka...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.