| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ve školce se dítě začíná učit žít ve skupině

Učím jinak než je zažitý pořádek a můžu tě ubezpečit,že spokojenost je u rodičů 100%.Když se totiž děti měly přesunout k jiné paní učitelce,tak byla sepsána rodiči petice,že chtějí,abych jejich děti měla já.Ke všem mám stejný přístup a je mi jedno jestli má dítě za otce pana ministra či je jeho tatík alkoholik.Není mi jedno,ale chování dětí.Tak třeba jsem měla dítě z vyšších kruhů,které díky nezájmu rodičů projevovalo neskonalou agrasi vůči svému okolí a sexuálním obtěžování nevyjímaje terorizoval své okolí..Jednomu dítěti utíráš na záchodě zadek a parchant´´jinak to nelze nazvatˇˇ´mi na lehátku nutil ustrašenou holčičku,aby mu tzv.kouřila pinďoura a vykládal jí o tom,jak že to dělají rodiče.Chtěla bych vidět tvou reakci v dané situaci.Nemůžeš být na deseti místech najednou.Takových individuí se mi sešlo ve třídě najdnou pět.Podotýkám,že to nebyly děti sociálně slabších občanů,ale parchanti z těch vyšších kruhů.3 skončily v diagnosťáku dva putují po různých školkách.
A popravdě neučím děti stupidní odrhovačky,ale písničky,které patří do této doby a text s nima pomocí hry rozebírám.
Mimochodem jsou určité děti,které dokáží terorizovat své okolí naprosto dokonalým způsobem už ve věku tří let a vzhledem k tomu,že je v tom rodiče podporují,tak s tím málo co jako učitelka můžeš dělat.Leda,že na tyto individua by platil zvláštní zákon a to řezat nejméně desetkrát denně.Nemaluj si školku růžově.Možná,že tvé dítě si dokáže poradit,ale jsou děti,které jsou prostě ušlápnuté a ty bez pozornosti učitelky nemají šnci to normálně přežít.Toho sexuálního tyrana jsem se pokoušela zbavit půl roku a věř,že za mnou stála skupina rodičů šikanovaných dětí.Problém byl v tom,že tatík dělal sponzora,takže se to vyřazení nezamlouvalo ani vedení.Přála bych ti tam být 8 hodin denně a být v situaci rodiče,jehož dítě má trauma z jakéhokoli dotyku.Dítě,které za tebou všude chodí a zezadu ti ušlapává paty,protože má strach,že ho nějaký parchant bude terorizovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.