| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já mám velmi aktivní dvouleťačku, co je furt jako prase, někde leze, jí rukama, někdy mám pocit že celým tělem, čmárala po zdi, to už teď nedělá. Zase si furt hraje s vodou, něco někam přelejvá - když jí vodu nedám, tak si jí naplive z flašky. No tak jí 5x denně převlíknu a dám jí hadr, ať to po sobě utře.
Snažím se jí vysvětlit, ať si s tím hraje jen na stolečku, ale když te svět je tak velký :-)
Řeším jen když mě nebo někomu jinýmu ubližuje a venku leze do silnice, ale taky to moc nejde. Je ten typ, že když jí něco zakážu, nebo jí za to hubuju, musí to dělat víc a víc.

Ne že bych jí nechala úplně svému osudu, ale řeknu jen, maluje se na papír a s vodou se hraje na stole. Nedělám z toho kovbojku.

Ona je Zora the explorer~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.