| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Syn lže a krade. Co s tím?

Mimochodem, který dospělák vždy a za všech okolností mluví pravdu? U nás s dětmi za závažnější než lhaní či braní věcí považuji, pokud někomu vědomě způsobí bolest, ublíží mu.
Co se týká lhaní, tak když dítěti mohu snadno ukázat, že pravda je jiná a mám na to čas, tak do toho jdu. Ale rozhodně ne trestem.
Když pravda není jasná nebo její dokazování by bylo příliš náročné, dítku sdělím, že mám jiný názor a že věc se třeba ještě nějak vyvine - a pokud je to pro dítě důležité, tak si dost často i samo vzpomene, když já už třeba o tom ani nevím a překvapí mne, že tu pravdu nějak najde.
No, a já osobně jsem v 6 letech měla tak bujnou fantazii, že jsem skutečně věřila tomu, že před domem v popelnici žije lev a nechávala jsem mu tam kousek svačiny...a to jsem z funční a milující rodiny.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.