| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pěstouny považuji za své opravdové rodiče

Jsem pěstounkou, máme 3 romské děti. Nejstaršímu bude letos 16, je přijatý na konzervatoř, obor skladba. Devátou tř. ukončil se 3 dvojkami. Je cílevědomý, velmi nadaný. Holčička má nižší iq, je spokojená v praktické škole....základní nezvládala, dělá velké pokroky....i když asi samost. v dospělosti nebude. Prcek bude mít osm, má odklad a v září nastupuje do první třídy....moc se těší. Beru je jako svoje děti, i širší rodina. Neteř se i nadaným "bratramcem" chlubí. Ale najdou se i tací, kteří si myslí, že to děláme pro peníze. To fakt nejde. Snažíme se umožnit dětem rozvíjet nadání. Nejstarší začal chodit v 5 letech do dětského ostravského sboru, pak další obory flétnu, klávesy, klavír, skladbu přidával. Přesvědčil nás i vítězstvím v celostátní soutěži, že to myslí vážně a jsme rádi, že jsme ho podpořili a věřím, že dobře konzervatoř zvládne. Holčička tančí latinu, mistryní asi nebude, ale baví ji to a podporujeme ji. Prcek zatím chodí do přípravky latiny. Kdybych jen na záliby děti, tábory, soustředěni, výlety na hory, akce s partou turistů aj. měla počítat peníze státu, tak jsem hodně v mínusu. Ale proto jsem si děti nebrala. Chtěli jsme mít děti a snažíme se z nich vychovat slušné lidi. Dostanou pochvalu i pokárání, musí se dělit, brát ohled na druhé.....pomáhat doma, ale to vše jsme jako děti dělaly taky. Prostě jsou to naše děti, jen jsem je nenosila v bříšku, jak lituje občas ten nejmenší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.