| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Z deníku mentální anorektičky

Pokud vám přijde pasáž o knedlících nemožná, vězte, že je to fakt. Na psychiatrii v Motole jsem byla dvakrát a s naprostým klidem tam do mě (tehdy mi bylo 13 let) i do ostatních rvali polévku, omáčku s osmi a zákusek. Nikoho nezajímalo, zda můžeš. Pamatuju si dodnes, když jsem snědla omáčku a postavili přede mne mísu těstovin s omáčkou, skončila jsem ve čtvrtce a dál už prostě nemohla. Zůstala jsem v celé jídelně sama, všichni dojedli, jen sestra si sedla ke mně ke stolu a koukala, jak to do sebe soukám. Nasoukala jsem, vstala a okamžitě šlo všechno ven. Druhý den za mnou přišel doktor, co to mělo jako být, že jsem zvracela. Takže opravdu to tam tak chodí, tam to totiž vůbec není o tom někoho vyléčit (opět zkušenost), pouze vykrmit. Když jsem pak byla hospitalizovaná na oddělení pro ppp pro dospělé, které je takhle specializované jen v Praze, koukala jsem jako blázen - porce byly přiměřené (i když v tu chvíli se mi zdály taky obrovské), sestry nás učily i to, jak si jídlo samy nandat (člověk totiž nemá absolutně žádný úsudek, co je normální porce) a neustále byla různá sezení a řešení problémů, k tomu přiměřený pohyb. Prostě něco úplně jiného..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.