| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myslete si o mně co chcete, mně je to jedno. To, že mám úžasného manžela, ale neklape to v sexu jsme řešili už milionkrát, bohužel chlapa sex dál nezajímá a já nechci rozbíjet vztah či se rozejít jen kvůli neklapajícímu sexu.Tak jsem si našla milence. No a? Manžela miluju, ale bez sexu žít nedokážu. Milence nemiluju, ale sex si s ním užívám. kdo nezažil, nepochopí, navíc je to jen moje věc. Ale neodsuzujte prosím někoho, o kom nic nevíte. Kolikrát jsem si s manželem na toto téma chtěla promluvit, došlo jen na sliby, občas se přemoh, ale pak zase nic. Vždycky jsem začínala já a poté jsem na to dojela. Věty typu-dnes ne, jsem unavený, dnes ne, je fotbal, ...Pokud vůbec teda byl vzhůru, protože většinou v sedm už spal.A já sex k životu potřebuju, i když jsem nechtěla žádného milence, prostě to nějak přišlo samo. Milenec je skvělý milenec, ale jako partner nic moc.
Proto ted řeším, že když mi před týdnem vyznal lásku tak ted se neozývá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.