| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Plně tě chápu a sdílím stejné názory.

Kempování dříve bylo víc klidu ale taky jsme zažili příšerné kempování u Buchlovic, hned vedle venkovní hudební produkce, která řvala do dvou hodin do rána, a když skončila tak pokračovala svatba, která byla hned v našem kempu v hospodě. Nevěděli jsme to, zjistli v 20h s malým dítětem, my postavený obrovský stan a já v 5. měsici těhu. Syn naštěstí spal i v rámusu, já si nad ránem zalezla do auta, abych spala alespoň 2 hodinky, ale nervy jsme měla na pochodu ještě celý další den.

Jinak k tomu - "kdo se chce vyspat ať nejede do kempu".

Ale jak to udělat, když chci být celý den s dětma nebo i sama venku? Bydlíme v paneláku a mám ho za celý rok plné zuby. A není to o penězích, ráda si za klidný kemp se službama zaplatím jako za hotel, je to o životním stylu.

A ve stanu se tak krásně spí! Nikde se nevyspím tak dobře jako ve stanu - pokud tam teda není randál, ale předtou špatnou zkušeností-viz výše - jsem měla docela štěstí na klidnější kempy, stačí mi když je klid od 24h. A když spím na dovolené např. na hotelu nebo tak, tak se hodně budím a špatně se mi spí, protože jsem v cizím, ale ve stanu spím celou noc jako zabitá a hodně si odpočinu.

Můj tip, kde jsme byli loni spokojení co se týká klidu - Sedmihorky - sice vcelku velký kemp, ale mám zkušenost, že tam jezdí hodně rodiny s dětma, tak možná proto tam byl v noci docela klid. Navíc poblíž kde jsme měli stan není žádná hospoda. A jsou tam animační programy pro děti, což je taky prima.

A ještě jsou stránky - myslím Camping, ale i další, kde jsou kempy hodnocené a je možné si nechat vyjet seznam dle hodnocení - jedno z kritérií je klid v noci a vhodnost pro rodiny s dětma. Takže tam bych zkusila hledat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.